A bylo ještě hůř, když v 10. minutě odstoupil zraněný obránce M. Laurich a ve druhém poločase i Zelinka, jehož nahradil teprve 16letý dorostenec David Prokeš. Místo zraněného France byl v základu Karpíšek z B týmu, v obraně hrál útočník Stanislav a na hrotu dva neokoukaní hráči.

„Nedáváme góly, museli jsme něco změnit,“ říkal trenér Petr Stádlík. „Proto šli do útoku rychlí hráči ze středu pole Hodas a Müller.“ Oba se také prosadili a zapsali mezi střelce. Už v 8. minutě si Hodas položil obránce i brankáře, ale netrefil odkrytou branku. Za dvě minuty však Müller zprava otevřel skore. A ve 20. z jeho rohového kopu zvyšoval Hodas na 2:0. Ještě do přestávky šel na branku sám Sachar, ale neproměnil.

Ránou do vazu pro domácí byl úsek po hodině hry. Nejprve totiž v 65. tečí hlavou snížil Kříž a za dvě minuty vyrovnal střelou ze 16 metrů Jouza. O tom, že body zůstaly na Podlesí, rozhodl Pavel Sachar v 74. minutě, když zakončil akci založenou Maliňákem. Hosté se snažili o vyrovnání, ale jistotou pro Sokol byl opět spolehlivý brankář Patrovský.

Domoušice – Neštěmice 3:2 (2:0)

Branky: 10. Müller, 20. Hodas, 74. Sachar – 65. Kříž, 67. Jouza. Rozhodčí Lubomír Volf, ŽK 3:2, 100 diváků.

Domoušice: Patrovský – Stanislav, Pokorný, Houdek, M. Laurich (10. A. Chlouba) – Karpíšek, Zelinka (70. Prokeš), Maliňák, Sachar – Hodas, Müller. Trenéři Petr Štádlík a Milan Schramm.