Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Prohru Domoušic začal kuriózní gól Kopty

DOMOUŠICE - Kuriózní gól v úvodu zápasu Domoušice – Loko Chomutov B v sobotu 18. srpna byl předzvěstí porážky domácích fotbalistů v 1.A třídě.

20.8.2007

Ilustrační fotoFoto: Jan Bartoš

Domoušice začaly aktivně. V 5. minutě šel sám na brankáře Laurich, ale šanci kryl brankář. V 10. Prokešův lob skončil vedle. Pak ale ve 12. minutě odkopl brankář Šulc míč tak, že se od hlavy Kopty odrazil za jeho záda – 0:1.

Po půl hodině hosté zvyšovali na 0:2, když zpětnou přihrávku zprava zužitkoval Sojčík. V poločase trenér domácích Petr Štádlík zamíchal sestavu. Do útoku se k Laurichovi přesunul ze zálohy Stanislav a z druhé vlny je doplňoval Müller. Právě on zařídil snížení na 1:2 pěknou střelou z 20 metrů. Domácí pak měli několik šancí, kopali množství rohů, ale gól nedali. Hosty několikrát podržel brankář Číž.

Chomutovští v 70. minutě využili otevřené obrany a z ojedinělého útoku Vávra zvýšil na konečných 1:3. I poté domácí tlačili, ale bez efektu. „I přes prohru jsem s výkonem spokojený. O lepší výsledek nás připravila hlavně nezkušenost mladých. V kádru máme sedm hráčů, kteří ještě na jaře hráli za B tým nebo dorost. Jsou příslibem do budoucna,“ zhodnotil trenér Petr Štádlík.

Domoušice – L. Chomutov B 1:3 (0:2)

Domoušice: Lukáš Šulc – Franc – Vyskočil, Houdek, Chlouba, Amler – Prokeš (72. Mazura), Müller, Stanislav – Michal Šulc (46. Zd. Kutner), Laurich

20.8.2007 VSTUP DO DISKUSE
Ne úplně obyčejnou volební místnost mají ve Rvenicích na Postoloprtsku. Volí se tam v letní kuchyni v domku rodiny Klimendových.

Volí se také v obýváku nebo kuchyni. Celkem na 167 místech

Kam zajít o víkendu na fotbal

Kulturní tipy: Ples, koncerty, drakiáda i strašidelná procházka

Okres Louny - Na jaké kulturní či společenské akce se můžete vypravit v těchto dnech v regionu.

ANKETA: Zavedli byste v České republice euro?

Ústecký kraj, Lounsko - Patnáct zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím osmi stran v Ústeckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky.

Chaty ve Smolnici vykrádal padesátiletý muž

Smolnice - Po zloději zůstala majitelům objektů škoda téměř třicet tisíc korun.

Někteří volební lídři zůstanou v kraji, další vyrazí do Prahy

Ústí nad Labem - Jedni zůstanou se svými voliči doma. Další kandidáti v sobotu odcestují po uzavření volebních místností do pražských partajních centrál. Všichni ale chtějí získat co nejvíc křesel v Poslanecké sněmovně.