Domoušice začaly aktivně. V 5. minutě šel sám na brankáře Laurich, ale šanci kryl brankář. V 10. Prokešův lob skončil vedle. Pak ale ve 12. minutě odkopl brankář Šulc míč tak, že se od hlavy Kopty odrazil za jeho záda – 0:1.

Po půl hodině hosté zvyšovali na 0:2, když zpětnou přihrávku zprava zužitkoval Sojčík. V poločase trenér domácích Petr Štádlík zamíchal sestavu. Do útoku se k Laurichovi přesunul ze zálohy Stanislav a z druhé vlny je doplňoval Müller. Právě on zařídil snížení na 1:2 pěknou střelou z 20 metrů. Domácí pak měli několik šancí, kopali množství rohů, ale gól nedali. Hosty několikrát podržel brankář Číž.

Chomutovští v 70. minutě využili otevřené obrany a z ojedinělého útoku Vávra zvýšil na konečných 1:3. I poté domácí tlačili, ale bez efektu. „I přes prohru jsem s výkonem spokojený. O lepší výsledek nás připravila hlavně nezkušenost mladých. V kádru máme sedm hráčů, kteří ještě na jaře hráli za B tým nebo dorost. Jsou příslibem do budoucna,“ zhodnotil trenér Petr Štádlík.

Domoušice – L. Chomutov B 1:3 (0:2)

Domoušice: Lukáš Šulc – Franc – Vyskočil, Houdek, Chlouba, Amler – Prokeš (72. Mazura), Müller, Stanislav – Michal Šulc (46. Zd. Kutner), Laurich