„Je to paradox. Když jsme hráli hůře, vyhráli jsme první poločas. A když jsme se herně zlepšili a měli více ze hry, chomutovské béčko otočilo výsledek,“ kroutil hlavou po nešťastném úvodním utkání jara 1.A třídy domoušický trenér Petr Štádlík.

Domoušičtí vedli už v 10. minutě po pěkné akci posily a trenérova syna Lukáše Štádlíka, který obešel obránce i brankáře a z úhlu zakončil přesně. Přestože do přestávky byla domácí rezerva lepší, prohrávala v poločase 0:1. Po změně stran měl tým AFK LoKo výborný nástup a během deseti minut otočil průběžný stav ve svůj prospěch.

Už ve 47. po kombinaci vyrovnal Kubeš a v 55. po standardní situaci rozhodl hlavou Welzl.

Ačkoliv se hosté snažili ještě o bod, dobré gólové šance nevyužili Novotný, když neprostřelil brankáře, a Karpíšek, který pálil zbrkle nad branku. Domácí byli o něco lepší, měli více šancí, ale největší překážkou jim byl brankář hostů L. Šulc. Výborně zahrál celý tým, hlavně pak Maliňák, Chlouba a Štádlík. Domoušice zůstávají předposlední před Černčicemi.

LoKo Chomutov B – Domoušice 2:1 (0:1)

Branky: 47. Kubeš, 55. Welzl – 10. L. Štádlík. Rozhodčí P. Dočekal, ŽK 1:2.

Domoušice: L. Šulc – Novotný, Franc, Maliňák, A. Chlouba – M. Šulc, Matějka, Karpíšek – Kosinský– L. Štádlík, Stanislav