Po poločase bez branek se fanoušci v Domoušicích dočkali pěti gólů, červené karty i dvou neproměněných pokutových kopů. Šťastnější byli nakonec fotbalisté hostujících Loun.

Vstup do utkání sice vyšel lépe fotbalistům Loun, sportovní štěstí ale nepřálo v prvním poločase duelu mezi týmy Domoušic a Loun střelcům, a tak se vše důležité odehrálo ve druhé části hry. V 50. minutě byl v pokutovém území faulován lounský Tomáš Kalivoda, ale Jakub Suchý ze značky pokutového kopu přestřelil branku.

O tři minuty později chyboval lounský golman Jindřich a výhodu penalty mělo domácí družstvo, navíc rozhodčí nekompromisně vyloučil lounského brankaře a mezi tyče se tak poprvé v A týmu postavil Petr Vydra. Pokutový kop zahrával zkušený Maliňák, Vydra ale jeho střelu zneškodnil.

Přesto se domácí dostali do vedení, když v 55. minutě využil nedorozumění lounské obrany Kosinský. Radost z vedení ale nevydržela domácím dlouho, v 58. minutě nejprve Domecký po spolupráci Lazarika s Bohatou srovnal, ihned po rozehrání pak Lazarik po samostatné akci získal vedení na stranu Loun. Na 3:1 z pohledu Loun se svou první trefou v lounském dresu prezentoval v 79. minutě Lukáš Müller. Konečnou podobu výsledku pak dal tři minuty před koncem za Domoušice opět exlounský Kosinský, který se trefil po centru z rohového kopu.

Domoušice – Louny 2:3 (0:0)

Góly: 55. a 87. Kosinský – 58. Domecký, 58. Lazarik, 79. Müller