Těsným vítězstvím domácího týmu 3:2 skončilo okresní fotbalové derby v 1. A třídě mezi mužstvy Domoušic a Kryr. Domácí měli velké štěstí, protože zejména ve druhém poločase byli kryrští hráči jasně lepším týmem, tlačili, dřeli, ale spalovali jednu šanci za druhou.

Domácí se ujali vedení v 15. minutě po pěkné střele Pavla Procházky. Hosté mohli srovnat krok ve 20., kdy kopali penaltu za faul domácího brankáře, ale tuto příležitost zahodili. Ve 36. Lokajíček po úniku zvýšil na 2:0. Ve 45. se trefil po rohu kryrský Tomáš Beránek a hráči pochodovali do šaten za stavu 2:1.

Ve druhé půli převzali taktovku utkání do rukou už definitivně hráči Kryr a mohutně se tlačili do vyrovnání. To se jim v 69. i podařilo – další penaltu po faulu proměnil Redl – 2:2. Jenže na chvíli polevili v koncentraci v zadních řadách a hned v 72. dal vítězný gól střelou zprava ze skrumáže domácí Sedláček – 3:2. Kryry pak znovu tlačily a hrálo se už jen před bránou domácích, ale skvělý brankář Lukáš Šulc čaroval a hosté neproměnili během celého utkání pět až deset vyložených šancí.

Domoušice – Kryry 3:2 (2:1)

Branky: Procházka, Lokajíček, Sedláček – Beránek T., Redl
Rozhodčí Zubr, žluté karty 6:2, diváků 50.

Domoušice: Šulc – Barton, Vyskočil, Slušný, Uhlík, Procházka, Lokajíček, Urma, Maurer, Salyuk, Sedláček.

Kryry: Bartoš – Beránek M., Imríšek, Jarolím, Redl, Plánička, Lassas, Svída, Novák, Beránek T., Fridrich.