Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Domoušice zahrály dva rozdílné poločasy, v druhém rozstřílely Lom

Domoušice - V první půli ani jedna branka, ve druhé hned čtyři. Všechny padly do sítě Lomu, a tak se Domoušice radovaly z nakonec jednoznačné výhry.

31.3.2014

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

„V první půli se hrál z obou stran ne moc pěkný fotbal, bylo to plné nepřesností. Ve druhé půli jsme se ale hodně zlepšili a bylo to vidět i na vstřelených brankách," viděl duel Domoušice Lom trenér domácích fotbalistů Otto Urma.

První branku dal hlavou po rohu v 50. minutě domácí Fleischer, už o dvě minuty později se krásně trefil Faltus. Na 3:0 pro Domoušice zvyšoval Maurer v 65. minutě, na konečných 4:0 dával v 78. minutě Urma. „Ve druhém poločase jsme už dobře kombinovali, vytvořili jsme si i několik dalších šancí. Naopak soupeř se takřka vůbec nepředvedl," dodal pro Deník Urma. Jeho tým tak slavil další body do tabulky I.A třídy.

Domoušice - Lom 4:0 (0:0)

Branky: 50. Fleischer, 52. Faltus, 65. Maurer, 78. Urma

Sestava Domoušic: Šulc - Lokajíček, Fleischer, Barton, Alberovský - Urma, Bartko (78. Prokeš) - Salyuk, Maurer, Slušný - Faltus

31.3.2014 VSTUP DO DISKUSE

Šest branek už nastříleli v I.A třídě Svída a Sulovský

Bývalý Dreherův pivovar v Žatci, kde sídlil podnik Fruta. Objekt má být spolu s dalšími 88 budovami ve městě zapsán do seznamu UNESCO.

V bývalém pivovaru v Žatci by se opět mohlo začít vařit pivo

Naši prvňáci ze ZŠ Husova Podbořany

Každou středu vám představujeme čerstvé prvňáčky z Lounska, Žatecka a Podbořanska

Dobrovolníci pomáhají v okolí zámků

Krásný Dvůr, Stekník - Do Krásného Dvora jezdí pomocníci z Anglie. Ve Stekníku zase nabízejí příležitosti i pro místní zájemce.