Spořice začaly v utkání lépe a potvrzovaly roli favorita, ve 20. minutě ale domácím utíkal Uhlík a po faulu na něj vytáhl rozhodčí červenou kartu. „Proti deseti jsme se začali více prosazovat, převzali jsme režii utkání," viděl Otto Urma, trenér Domoušic.

Domácí ale v první půli měli ještě dost sil a ve 30. minutě, i v deseti, se ujali vedení, když jeden z hráčů Domoušic měl zdravotní problém, v obraně nastal zmatek a Spořice toho využily 1:0.

V dalších minutách ale měly stále více ze hry Domoušice, tlačily oslabeného favorita a v 60. minutě bylo vyrovnáno. Trefil se Faltus. „Spořicím docházely síly, tlačili jsme, měli jsme šance. Faltus, Barton, Salyuk, ani jeden nedal, trefili jsme jen tyč. Neprosadil se v závěru ani Uhlík, který šel sám na golmana," mrzí Urmu.

Po devadesáti minutách tak byl stav 1:1, rozhodovat o bodu navíc musely penalty. Rozhodující vstřelil v dresu Domoušic Michal Slušný.

Spořice - Domoušice 1:2 po PK

Branky Domoušic: 60. Faltus, rozhodující penalta Slušný

Sestava Domoušic: Šulc - Lokajíček, Barton, Maurer, Alberovský - Urma, Slušný - Prokeš (31. Salyuk), Uhlík, Kuncl (46. Fleischer) - Faltus