Fotbalisté Domoušic vstoupili výborně do nového ročníku I.A třídy, když v sobotu 13. srpna na svém hřišti přesvědčivě porazili Srbice.

Obě mužstva spolu v létě sehrála přípravný zápas, který Domoušičtí vyhráli 7:3. Také proto přijeli hosté na Podlesí hlavně bránit, od počátku hráli jen na jednoho útočníka. Byli to ale paradoxně oni, kteří mohli dát úvodní branku po čtvrthodině hry. Hlavička hráče Srbic ale skončila na tyči. Jak se ukázalo, byla to první a poslední šance hostů.

Domácí byli celý zápas lepší. Převahu zužitkovali ale až v 37. minutě, když Jiří Uhlík prodloužil do brány sraženou střelu Lokajíčka – 1:0.

Ve druhé půli přidali domácí ještě dvě branky. Nejprve v 57. prudký centr Michala Lokajíčka z pravé strany zapadl do sítě a o pět minut později dal po jeho dalším centru gól Pavel Sedláček. Domácí měli ještě několik dalších šancí, branku už ale nepřidali.

Domoušice – Srbice 3:0 (1:0)

Branky: 37. Uhlík, 57. Lokajíček, 62. Sedláček; 110 diváků, ŽK 2:3, rozhodčí Sobek

Domoušice: L. Šulc – Schlenz, Slušný, Neckář, Saliuk – Lokajíček (79. Kutner), Franc, Sedláček, Uhlík – Barton (40. Kunc), Štechmüller (50. Matějka)