Další kvalitní zápasy nabídl o víkendu MH Cirus cup v Postoloprtech. Hned devět branek viděli diváci v duelu Žatce a Domoušic.

Žatec - Domoušice 7:2 (2:2)

Utkání Žatce, který zatím neztratil ani bod, a Domoušic, které se v turnaji trápí, začalo převahou divizního žateckého celku, který se dvěma rychlými brankami dostal do vedení. Domoušice se ale rychlého náskoku soupeře nezalekly a dokázaly do konce prvního poločasu po dvou rychlých kontrech vyrovnat. Zatímco první poločas byl vyrovnaný, druhé dějství už bylo zcela v režii Žatce, který si vytvořil jasnou územní převahu a s postupným úbytkem sil na straně Domoušických se častěji prosazoval a dokázal pětkrát skórovat. I nadále tak Žatec zůstává bez ztráty bodu na čele tabulky turnaje MH Cirus.
Branky: Karban 2, Klinec 2, Bešík, Sýs, Vávra - Prokeš, Urma

Dobroměřice - Kryry 0:2 (0:0)

Zatím neporažené Kryry změřily síly se soupeřem z Dobroměřic. Zpočátku byli aktivnější hráči z Podbořanska, ale vynikající Sedláček v dobroměřické bráně byl nekompromisně proti změně skóre, a tak se kryrským hráčům vstřelit branku nepodařilo. Dobroměřičtí se naopak pokoušeli o rychlé protiútoky, ale ani jim se prosadit nepovedlo. Na první branku tedy diváci museli počkat až do druhého poločasu, kdy byla hra sice vyrovnanější, ale prosazovaly se pouze Kryry. Havrani se dostali do vedení zásluhou Nováka. Na to se snažily odpovědět i Dobroměřice, ale i přes dvě dobré šance se jim to nepodařilo. Skóre tak uzavírali opět Kryrští, když Novákův nepovedený centr skončil v brance. Kryry tak zůstávají v tabulce MH Cirus cupu druhé s jedinou remízou na kontě.
Branky: 0 - Novák 2

Tuchořice - Postoloprty 0:3 (0:2) nedohráno
přerušeno v 55. minutě

Vzájemné měření sil mezi týmem Postoloprt a Tuchořic trval pouze 55 minut. Od začátku utkání měli hráči pořádajících Postoloprt převahu, kterou postupně přeměňovali v branky. Poločasové skóre se ale rozhodně nemuselo zastavit na číslovce dvě, gólů mohlo padnout daleko více. Chyběla však přesná muška a jediným skórujícím tak byl se dvěma brankami Pour. Tuchořičtí si nevytvářeli příliš šancí. V závěru poločasu přišel asi nejdůležitější okamžik utkání. Po faulu ve středu hřiště došlo ke konfliktu mezi dvěma hráči obou týmů. Rozhodčí nato odpískal závěr poločasu. O poločasové přestávce se okolo sudího srotil dav Tuchořických. Výsledkem všech těchto sporů bylo jednomu hráči Postoloprt a třem z Tuchořic zakázáno pokračovat v utkání. A protože Tuchořičtí přijeli pouze s dvanácti lidmi, byli nuceni pokračovat pouze v sestavě 8+1. Po určitých dohadech pokračoval zápas druhým poločasem. V něm se prosadil dosud chytající P. Junek, který byl po změně stran vyslán do útoku. Po odehraných deseti minutách druhé půle opustili další hráči Tuchořic se zraněním hřiště, a tak byl rozhodčí nucen utkání předčasně ukončit.
Branky: 0 - Pour 2, Junek P.

Dan Zíbrt,
Martin Kurucz