Rozhodnuto bylo příliš brzy

Duchcov - Fotbalisté Dobroměřic nestačili venku na celek Duchcova.

31.5.2010

Ilustrační foto. Foto: František Panec

Když za 21 minut domácí vedli 3:0, po vyloučení Krupky (za zmaření šance) odstupoval také Kroupa pro natažené lýtko, vypadalo to s hosty šeredně.

Nakonec třígólový rozdíl zůstal i po závěrečném hvizdu.

„Po nedůsledném bránění, malém pohybu a nasazení se naše hra po změně stran trochu zlepšila,“ řekl dobroměřický manažer Pavel Verner.

Jeho tým zapracoval až za stavu 5:0 a výsledek upravil v poslední minutě z penalty brankář Tomáš Sedláček.

Duchcov – Dobroměřice 5:2 (4:0)

Branky: 12. a 35. Rejfek, 20. Vosátka, 21. Novák, 54. Grundl – 73. Csonka, 90. (pen.) Sedláček. Rozhodčí Schwarz, ŽK 2:4, ČK 1:1 (31. Vrkoslav – 12. Krupka), 120 diváků

Dobroměřice: Sedláček – Kroupa (26. I. Halíř) – A. Havelka (65. V.Verner), A.Rus, J. Holoch – Sainer, Csonka, Papcun, Krupka – Smola, Pšigrocký (46. Daniš).

Autor: Jaroslav Kubíček

31.5.2010 VSTUP DO DISKUSE

Dálnice v okrese Louny zůstanou pro osobní auta bez poplatků

Zákaz kouření. Ilustrační snímek.
70

ANKETA: Zrušili byste zákaz kouření v restauracích?

Od revoluce se do Sněmovny vydalo jen sedm lidí z okresu Louny

Okres Louny - Za sedmadvacet svobodných let měl okres Louny jen sedm poslanců, dva navíc v regionu nebydleli a jen dojížděli. Letos jsou šance na poslance velké, řada lidí je na vrcholu kandidátek.

Žatečtí houbaři pořádají výstavu

Žatec - Každoroční přehlídka proběhne v hotelu Černý orel na žateckém autobusovém nádraží.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Žatec zaplatí za městskou hromadnou dopravu o milion víc

Žatec - Důvodem zdražení je růst mezd řidičů. Město dá za ujetý kilometr místo 34 už 40 korun.