Když za 21 minut domácí vedli 3:0, po vyloučení Krupky (za zmaření šance) odstupoval také Kroupa pro natažené lýtko, vypadalo to s hosty šeredně.

Nakonec třígólový rozdíl zůstal i po závěrečném hvizdu.

„Po nedůsledném bránění, malém pohybu a nasazení se naše hra po změně stran trochu zlepšila,“ řekl dobroměřický manažer Pavel Verner.

Jeho tým zapracoval až za stavu 5:0 a výsledek upravil v poslední minutě z penalty brankář Tomáš Sedláček.

Duchcov – Dobroměřice 5:2 (4:0)

Branky: 12. a 35. Rejfek, 20. Vosátka, 21. Novák, 54. Grundl – 73. Csonka, 90. (pen.) Sedláček. Rozhodčí Schwarz, ŽK 2:4, ČK 1:1 (31. Vrkoslav – 12. Krupka), 120 diváků

Dobroměřice: Sedláček – Kroupa (26. I. Halíř) – A. Havelka (65. V.Verner), A.Rus, J. Holoch – Sainer, Csonka, Papcun, Krupka – Smola, Pšigrocký (46. Daniš).