Desetiminutová smršť fotbalistů Duchcova vzala s sebou naději na body Dobroměřic v sobotním utkání 1.A třídy.

Přitom první část byli hosté lepší, dostali však branku z vymodlené penalty Holubičky. I když Sachar do přestávky vyrovnal, začátek druhé půle hosty dokonale zaskočil.

Domácí si vytvořili rychle tříbrankový náskok, který uhájili, přestože hráli posledních čtvrthodinu jen v devíti. Za dvě ŽK byl totiž vyloučen nejaktivnější domácí hráč Chochola, a pak Holubička za zákrok, který vúbec nebyl holubiččí.

Dobroměřice hrály v sestavě: Sedláček – Plachý – A. Rus, Sachar – Papcun (62. J. Holoch), I. Halíř, A. Havelka, Menhart, Hendrych – Smola, Pšigrocký (62.Daniš). Trenér Slavomír Štranc

Duchcov – Dobroměřice 4:1 (1:1)

Branky: 26. (pen.) Holubička, 48. Chochola, 58. Rejfek, 60. Grundl – 36. Sachar. Rozhodčí Dočekal, ŽK 4:5, ČK 2:0 (67. Chochola, 75. Holubička), 80 diváků.