Břevno ve třetí minutě

Havranští nezačali špatně. Byli aktivní a už ve třetí minutě nastřelili břevno Postlovy branky. Celý první poločas se hrál podle not domácích hráčů, kteří měli herní i územní převahu. Postoloprtská obrana v čele s Danielem Fridrichem je však do vážnější šance nepustila a o střely ze střední vzdálenosti se postaral Postl. Lekci z efektivity pak uštědřili hosté domácí obraně ve 28. minutě. To Postoloprtští potvrdili, jak jsou v jejich podání standardní situace nebezpečné. Fleischman našel centrem v pokutovém území nedostatečně pokrytého Svobodu, jeho střelu stačil brankář jen vyrazit, ale na dorážku dobíhajícího Světlého už nestačil.

Útok kompletně střídal

Přestože domácí se stále snažili o vyrovnání, do kabin se šlo za stavu 0:1 z pohledu domácích. Do druhého poločasu udělali trenéři FK Postoloprty hned dvě změny. Vystřídali kompletní útok a na hřišti se objevili střelci z minulého kola Berta se Strouhalem. Byli to však znovu domácí, kteří začali velmi aktivně. Jejich snahu však zabrzdila branka Holocha, který se trefil z 54 m, tedy z vlastní poloviny, když jeho odkop domácího brankáře dokonale překvapil a skončil za jeho zády – 0:2. Pak už se začali prosazovat oba čerství útočníci hostů. Nejdříve Berta v 72. minutě nádhernou střelou do horního rohu branky zvýšil na 0:3 a v 75. minutě uzavřel na konečných 0:4 Strouhal po individuální akci. Několik dalších příležitostí na obou stranách skončilo bez využití, a tak se výsledek slušně hraného utkání už do konce nezměnil.

Havraň – Postoloprty 0:4 (0:1)

Branky: Světlý, Holoch, Berta, Strouhal, ŽK 2:2
Postoloprty: Postl – D. Fridrich – Holoch, Švigár, Hegr – Lokajíček, Fleischman, Svoboda, Zíbrt (84. Baláž) – Světlý (46. Strouhal), Richter (46. Berta).