Už před odjezdem do Kadaně věděli funkcionáři žateckého Slavoje, že získat body do tabulky fotbalového krajského přeboru bude tentokrát hodně obtížné. Kadaň je na tom lépe než předposlední Proboštov, proti kterému získal Žatec první jarní body, navíc prostředí v Kadani bývá bouřlivé.

Fotbalisté Slavoje se tentokrát museli obejít bez služeb Horňáka a Svobody, kteří museli zůstat u sparťanského béčka, a tak se v sestavě objevil jen jediný exligista Radek Čížek. Ten se v úvodním kole představil v dobrém světle také díky vstřelené brance Proboštovu, proti Kadani ve svém představování fanouškům Slavoje pokračoval.

Nejdříve ale hostující fotbalisté připravili pro své příznivce neradostné chvilky. Žatec totiž inkasoval hned v první minutě po rohovém kopu, trefil se kadaňský Čibenka. Slavoj v první půli nijak vážně nehrozil.

Ve druhé části hry Kadaň přidala ještě druhou branku z kopačky Tolara a se Slavojem to vypadalo hodně zle. Přišla ale první chvíle Radka Čížka, když Hodas naběhl do pokutového území a sudí odpískal faul na něj. Čížek se z penalty nemýlil. Žatci se nakonec podařilo i srovnat, když už v nastavení byl faulovaný Macháček a Čížek z trestného kopu opět zacílil dobře a mohl tak slavit svůj třetí gól ve druhém utkání v dresu Žatce.

Fotbalisté Slavoje ale po remíze ztratili dva body a v tabulce krajského přeboru jdou opět za Louny, které v Proboštově zvítězily 4:0.

Kadaň – Žatec 2:2 (1:0)


Branky: Čibenka, Tolar – Čížek 2 (1 z pk)

Sestava Žatce: Zaťko – Vávra, Heinc, Zlatohlávek, Krejčík – Čížek, Macháček, Paul, Hodas – Poborský (Linc), Baierl (Votava)