Zraněními pronásledované Dobroměřice hrály v improvizované sestavě první poločas úvodního zápasu I.A třídy s Kopisty s takovými rozpaky, že si vytvořili pouze tři nadějné šance, ale Papcun, Rus a Hendrych je stejně nevyužili.

Naopak domácí si šancí vytvořili dostatek a jen díky vynikajícím zákrokům brankáře Sedláčka nebo špatnému zakončení zůstával bezbrankový stav.

Po obrátce byla hra vyrovnanější. Domácí sice měli míč více, ale do vedení se dostali v 50. minutě hosté, kdy trestný kop ze 20 metrů trefil Plachý krásně k tyči 0:1! Také v 67. zahrával Plachý další trestný kop z 40 m do vápna, kde si na míč naskočil Smola těsně před gólmanem Jelínkem a hlavou tečoval míč přímo do šibenice na 0:2. Dobroměřičtí si taktickou hrou udržovali náskok až do poslední minuty. Když už se chystali slavit cenné body, zbytečně ztratili míč ve středu hřiště a rychlou akci zakončil přesně domácí Němec.

Kopisty – Dobroměřice 1:2 (0:0)

Branky: 90. Němec – 50. Plachý, 67. Smola. Rozhodčí Sobek, ŽK: 2:2, 150 diváků.

Dobroměřice: Sedláček – Plachý – Daniš, I. Halíř – Mistoler, A. Rus, Papcun, Menhart, J. Holoch (25. Radosta, 90. Antropius) – Smola, Hendrych (80. V. Liehm). Trenér Slavomír Štranc