„Měl jsem k dispozici 16 hráčů, to se nám dlouho nestalo, aby jsme byli kompletní. Na hřišti odvedli poctivý výkon, ale opět jsme v pěkném utkání doplatili na to, že nedáváme góly,“ litoval J. Zedník po posledním domácím utkání. Napověděly to první dvě šance, neboť v 7. Imríšek sám před brankářem nedal stejně jako za 3 minuty Macháček.

Pak nevyužil dvě příležitosti hostující Viktora, ale třetí pokus ve 20. z úhlu už proměnil tvrdou přízemní střelou ve vedoucí gól. Závěr poločasu se dohrával v prudkém dešti, který během přestávky ustal. Zdržení si v 60. vyžádalo ošetření domácího brankáře Vágnera, který se při obranném zákroku udeřil o tyč.

Ve strhujícím závěru měl v 80. opět šanci Macháček, v 84. Popule nabil Kalašovi, ale brankář opět vytáhl na roh. Jak takové šance využít, předvedli hosté hned z protiútoku, který zakončil volejem pod břevno Bouzek. Ještě v 90. šli Matějička a Popule na brankáře, ale nedali ani čestný úspěch. Krásnodvorští jedou do Bečova a dohrají soutěž v Podbořanech.

Kr. Dvůr – Meziboří 0:2 (0:1)

Branky: 20. Viktora, 85. Bouzek. Rozhodčí Anderle, ŽK 1:4, ČK 0:1 (87. Pígl), 80 diváků.

Kr. Dvůr: Vágner – M. Zedník – Barták, Džupin, Kastl – Kalaš, R. Zázvorka, Macháček, J. Imríšek – Popule, L. Imríšek. Mužstvo koučoval Jindřich Zedník