Fotbalisté Havranu Kryry prohráli ve středu 16. května v podvečer důležitý zápas o udržení v krajském přeboru v Modlanech. Zápas byl odložený ze soboty 5. května kvůli silné bouřce, která se tehdy nad Teplickem přehnala.

Kryry v Modlanech vedly 2:0, když se už ve druhé minutě trefil Ondřej Svída a ve 25. po centru Tomáše Beránka zvyšoval hlavou Jiří Bešík. Domácí ještě do poločasu ale vyrovnali a ve druhé půli rozhodli o tom, že důležité tři body v boji o záchranu získají oni. „K otočení zápasu jim hodně pomohl rozhodčí. Hned na začátku druhé půle neodpískal faul na našeho brankáře. Akce naopak skončila rukou a vyloučením našeho Jiřího Imríška, po čemž následovala penalta a prohrávali jsme 2:3," řekl Jiří Zelinka, hrající trenér Havranu Kryry.

Kryry zůstávají poslední, na předposlední Neštěmice ztrácejí dva body. V sobotu 19. května hrají doma s Bílinou. „Chceme vyhrát, abychom v tabulce neskončili poslední. Pokud ale budou sestupovat z krajského přeboru dva celky, moc šancí na záchranu už nemáme," sdělil R. Zelinka.

Modlany – Kryry 5:2 (2:2)

Kryry: Bláha – J. Imríšek, M. Beránek, Plánička, Lassas – Svída (70. M. Jarolím), Zelinka, J. Jarolím, T. Beránek – Bešík (75. Novák), Karban