Prní výhru a tři body si připsali v nové sezoně I.A třídy fotbalisté Kryr, když ve druhém kole porazili Ervěnice. Domácí jasně vedli 3:0, ale pak je hosté drtivým tlakem zatlačili tak, že se Kryry bály o výsledek.

Domácí fotbalisté byli první poločas lepší, což dokázali i brankově. Po průniku Tomáše Beránka a jeho zpětné přihrávce otevřel skóre Sýbek. Druhý gól přidal tentýž hráč z pokutového kopu po faulu.

Na 3:0 pro domácí dal po standardní situaci T. Beránek, jenž dorazil hlavičku svého bratra Martina, kterou brankář vyrazil. Zdálo se, že je rozhodnuto. Po hodině hry ale křížnou střelou z rohu velkého vápna snížil Mašl. Hosté vycítili šanci. Vytvořili si drtivý tlak a několik šancí. Ty naštěstí pro domácí neproměnili. V poslední minutě šli domácí hráči tři na jednoho, Gregor vysunul Nováka a ten pečetil na konečných 4:1.

„První poločas byl z naší strany výborný. Po třetím gólu nás ale hosté hodně zatlačili, v náporu pokračovali i v deseti. Báli jsme se o výsledek," řekl trenér Kryr Jan Laibl.

Kryry – Ervěnice 4:1 (2:0)

Branky: Sýbek 2, T. Beránek, Novák – Mašl; Rozhodčí Dušek, ŽK 3:3; ČK 0:1; 150 diváků

Havran Kryry: Bartoš – Griwacz, Břečka, M. Beránek, Lassas – Imríšek (77. Hájek), Gregor, Sýbek (80. Novák), Slída – T. Beránek, Míček (90. Žáček)