Do Chomutova si soupeř odvezl sedm branek. Lenešičtí fotbalisté udeřili hned v úvodu utkání. Po rychlé akci zavěsil míč do sítě domácí Lukáš Koželuh a Lenešice se tak už ve třetí minutě zápasu ujaly vedení. Po rychlém úvodním gólu se hra vyrovnala. Míč měli na kopačkách častějí hosté z Březenecké, ale do sítě ho opět dopravili domácí. Ve 22. minutě se z rychlého brejku prosadil Pavel Koželuh. I po druhé brance převzali míč na své kopačky hosté, lenešičtí hráči ale opět chytře vyčkávali na brejky.

Svůj první gól dal Kopřiva z penalty

V 38. minutě fauloval hostující brankář ve velkém vápně a rozhodčí nařídil penaltu. K té se postavil zkušený domácí kapitán Karel Kopřiva. Při exekuci nezaváhal a otevřel tak svůj bohatý střelecký účet v tomto utkání. Druhý gól dal Kopřiva hned po změně stran, když v 49. minutě prošel sám zcela dezorientovanou obranou hostů a překonal pohodlně i chomutovského brankáře. Jiné zakončení zvolil střelec zápasu v 57. minutě. Už odevzdaného soupeře dorazil střelou z velkého vápna, která prolétla podél hostujícího gólmana až do sítě.

Hosté konec zápasu úplně odevzdali

Kopřivovu nadvládu si dovolil narušit pouze další domácí fotbalista Milan Ďuračka. V 78. minutě už zvyšoval na pro hosty z Březenecké Chomutov hrozivých 6:0. Závěr zápasu však patřil opět lenešickému střelci dne. Karel Kopřiva zasadil hostům poslední ránu, když v 80. minutě zvyšoval svým čtvrtým gólem v utkání na konečných 7:0.

Sokol Lenešice – Baník Březenecká Chomutov (3:0) 7:0

Góly Lenešic: 38., 49., 57., 80. Kopřiva, 3. Lukáš Koželuh, 22. Pavel Koželuh, 78. Ďuračka

Sestava Lenešic: Hes – Antropius, Čáka, Budina, Belan – Ďuračka, Dunka, Bauer, Fiřt – Koželuh Lukáš, Kopřiva (střídali Lžičař, Koželuh Pavel, Müller)