Fotbaloví veteráni Falco Kounov potvrdili dalším jarním vítězstvím na půdě největšího konkurenta, že jim prvenství v OLV starých gard sluší. Naopak další prohra podzimního krále z Podbořan ho shodila o další tři místa.

AFK Žatec – Falco Kounov 0:2 (0:0)
Utkání bylo celkem vyrovnané, ale dvě dobře zakončené akce kapizána hostí T. Sýkory v rozpětí necelých pěti minut rozhodly o výsledku. Branky: 51. a 55. T.Sýkora. Rozhodčí Bázler, ŽK 1:2.

Žiželice – FK Louny 6:8 (5:2)
Ve velmi bojovném utkání vedli domácí veteráni trochu překvapivě v poločase už o tři branky, ale ve druhém jim došly síly. K obratu po gólu Štádlíka zavelel čtyřmi zásahy za sebou Petr Marek. První dva úspěchy a svoje premiérové v OLV vstřelil Zdeněk Kubiska. Branky: 17., 41. a 90. Jiří Hošek, 43. Günter, 45. Štancl – 52.–80. 4x Petr Marek, 21. a 44. Kubiska, 49. Štádlík, 85.Ledvina. Rozhodčí Mir. Šramota, ŽK 0:1, 40 diváků.

Slavoj Žatec – FK Postoloprty 7:2 (2:2)
Domácí sice vedli podle očekávání dvěm góly Antonína Lopaty, ale do přestávky na jaře dobře hrající hosté vyrovnali. Druhý poločas už byl záležitostí Slavoje, který přidal pět branek. Střelcem zápasu byl Lopata se čtyřmi zásahy. Branky: 8., 20., 64 a 83. Ant. Lopata, 51. Hassman, 58. M. Franc, 75. Klinec – 38. Jiří Hamous, 43. Petr Schöpp. Rozhodčí Kořán, bez karet 40 diváků.

Podbořany – Libočany 0:1 (0:0)
Podzimní král Tatran Podbořany opět prohrál, i když nebyl horším celkem. Štastnější hosté vyhráli zásluhou dorážky zblízka Al. Matouše 8 minut před koncem. Nejlepšími hráči byli Jan Troch, resp. Jan Držálek. Branka: 82. Matouš. Rozhodčí Holič, bez karet.