Fotbaloví veteráni sehráli v pondělí a úterý 6. října VI. kolo své soutěže.

Lubenec – AFK Žatec 3:3 (1:2)
Domácí vedli brankou Duška, ale hosté otočili během 10 minut dvěma góly. I když ještě v 80. už vedli dvougólovým rozdílem, Spartak dokázal v posledních pěti minutách vyrovnat.
Branky: 15. Dušek, 85. Zdeněk Dubec, 88. Karel Zukal – 20. a 80. Plečinda, 25. Fuks. Rozhodčí Pavel Ďuračka karty nepoužil.

Postoloprty – Žiželice 3:0 (3:0)
Přes převahu v I. poločase, kdy domácí vedli za 20 minut už 3:0, nebylo skore vyšší jen zásluhou brankáře hostů Vasila Dormiševa. Jeho spoluhráči v závěru usilovali o korigování stavu, když domácí polevili, ale výborný Kurucz udržel čisté konto.
Branky: 2. Ebert, 6. a 20. Klapště. Výborně řídil Bázler bez karet před 60 diváky.

Libočany – Sl. Žatec 5:1 (2:0)
Ve vyrovnaném utkání vedli domácí 2:0, než byl vyloučen jejich Pavel Dubec. Hosté pak měli více ze hry, ale do otevřené obrany pronikli dvakrát Glöckner a Ševčík a zvýšili vedení Libočan. I když z přímého kopu snížil Hassman, totéž předvedl v poslední minutě domácí Teuber.
Branky: Teuber 2, Matouš, Glöckner a Ševčík – Hassman. Rozhodčí Bázler, ŽK 0:2, ČK 1:0 (60. P. Dubec), 30 diváků.

Kounov – Podbořany 8:1 (2:0)
Z místa obhájce poháru v sousedním kraji nedorazil včas Zápis o utkání. Čestný úspěch hostů vstřelil Olšiak.

V čele tabulky po VI. kole jsou Falco Kounov a FK Postoloprty se 13 body, 3. Louny 11, 4. Libočany a 5. Slavoj Žatec po 9, 6. Žiželice 6, 7. Lubenec 4, 8. Podbořany 3 a 9. AFK Žatec 1 bod.