Prvními dvěma postupujícími mužstvy do okresního přeboru po 21. kole fotbalové III. třídy jsou vítězové skupiny A – Sokol Hříškov a také ze skupiny B – FK Výškov, neboť má výhodnější vzájemná utkání i lepší skóre než druhý Lipenec. O třetím postupujícím ze skupiny C rozhodne až závěrečné kolo.

Skupina A

Libčeves – Hříškov 0:1 (0:1)

Výsledek, který zařídil svým gólem už v první části Hanuš Petržílka, potvrdil hostům postup do přeboru. Rozhodčí Gaži, ŽK 3:3, 70 diváků.

Pan. Týnec – Koštice 5:0 (3:0)

Skvělé jaro podtrhli svými góly Srb, Košut, J. Mazan, Ohem a Gajdůšek. Rozhodčí Štulc karty nepotřeboval před 80 příznivci.

Chožov – Černochov 5:0 (1:0)

Jediný gól do přestávky si dal vlastní Bureš, ale pak se domácí rozjeli a výhru pečetili P. Koubek, Košťál, Mindl a Kačíre, což vidělo jen 30 fandů za řízení Trochynčuka a ŽK 0:2.

Vrbno – Pátek 1:2 (1:1)

Hosté potvrdili, že jejich umístění není náhoda. Obě branky vstřelil Jan Fousek, za domácí Vašek. Rozhodčí Lapka dal ŽK 2:2 a vyloučil řečnícího domácího Gebelta před 100 diváky.

Líšťany – Kozly 1:4 (0:0)

O překvapení kola se postaral třemi brankami kanonýr Václav Matouš, jednu přidal Kšána, za domácí jen Sismilich. Rozhodčí Lapka, ŽK 2:1, 60 diváků.

Dobroměřice B – D. Louny 2:1 (2:1)

Branky dali Gabriel a P. Hanzlík, za hosty Cimer. Řídil Bárta, ŽK 1:2, 30 diváků.

Skupina B

Domoušice B – Bezděkov 1:4 (0:2)

Nějvětší překvapení kola nezměnil ani gól trenéra domácího áčka Petra Štádlíka, neboť za hosty dal 2 Radek Lhoták, po 1 Fedoriško a Mohaupt. Řídil Jurečka, napomínající 2 domácí před 30 fandy.

Staňkovice –. Lipenec 4:6 (1:4)

V gólové přestřelce se trefili Koubík 2x, Merkl a Fuks, resp. A. Jurčák, Mikovec, T. Novotný, Majer, Vyskočil a Richard Němec. Řídil Holeček, ŽK 1:2, 40 diváků.

S. Libočany – Holedeč 0:4 (0:1)

Po dvou brankách vstřelili Jírava a L. Seman. Rozhodčí Trochnyčuk, ŽK 1:0, 20 fandů.

Výškov – Žiželice 5:1 (0:1)

Jediný neporažený celek ze všech skupin prohrával v poločase gólem Tomáše Sršně, ale když vyrovnal vlastním gólem Říha, domácí přidali ještě čtyři v pořadí Trapp, Ihnl, Dufek a Mašek. Rozhodčí Gaži napomínal jen dva hosty, Davida Šramotu a Jaroslava Matase, které pak i vyloučil před 80 příznivci.

Lenešice B – Blažim 1:3 (0:3)

Domácí Karel Kopřiva jen snížil prohru, když za hosty skorovali Škrabal, Pavel Bartko a Jeník. Rozhodčí Sachr, napomínal 4 domácí před 50 diváky.

Lišany – Cítoliby B 3:1 (1:1)

Ač hosté drželi krok díky brance Pehra, domácí přidali a body zajistili Pařil, Mir. Marek a Vl. Petira. Rozhodčí Holič napomínal 2:3 a vyloučil hostům Karbana před 30 fandy.

Skupina C

Sedčice – Vroutek 5:1 (3:0)

Poslední šanci pohřbili hosté sami, když v úvodu neproměnili pokutový kop. Domácí se revanšovali zcela stejným způsobem (Salač ho chytil), ale hosté zklamali a dostali do přestávky 3 góly. Po změně stran to už byla nuda až na tři překrásné branky, když dvě dal Adam Šole (celkem 3, dvě přidal Hamáček) a za hosty nejlepší střelec skupiny Jiří Denk. Rozhodčí Liška napomínal 1:0 a uvedl 150 diváků.

Petrohrad – Nové Sedlo 7:1 (4:0)

Se třemi góly zářil Pavel Altman, po 1 přidali L. Jambor, Domabyl, John a Lukáš Halámek, za hosty opět Veitnamec Nguyen Hug Hiep. ŽK 0:2, sledovalo 50 diváků.

Hlubany – Kněžice 1:4 (1:2)

Ačkoliv domácí vedli brankou Hrušky, hosté zařídili překvapivý výsledek kola, když skorovali 2x Kudláček, 1 Chodura a Šarkozi. Řídil Šnídl, ŽK 2:4, 100 diváků.

Želeč – Nepomyšl 0:3 (0:1)

Také tento výsledek patří k překvapením tohoto kola. Branky zaznamenali Roman Korselt a dva Jirkové, Razim a Krupička, ale ten druhý stačil ještě dostat červenou kartu, což sledovalo 40 diváků.

Krásný Dvůr B – Měcholupy 5:2 (4:0)

Posílený domácí celek o hráče áčka měl výborný nástup, který využil. Tři branky dal St. Barták, po 1 Šimora a Kastl, za hosty oba úspěchy vstřelil Miroslav Vrábík. ŽK 0:3, 40 diváků.