V turnaji O pohár starosty Loun se v neděli 6. ledna sehrála první tři utkání na zasněžené umělé trávě, když zápas Blšany – L. Chomutov byl odložen na žádost Chmelařů. „Některým trenérům se nelíbilo, že jsme nestačili odklidit hrací plochu, ale i my chápeme, že technické služby, se kterými máme dohodu, musely po nočním sněžení napřed zjednat úklid na silnicích a chodnících,“ řekl na omluvu předseda pořádající FK Louny Pavel Domecký.

Většina mužstev začala přípravu doslova v předvečer turnaje a trenéři zatím na herní činnost nekladou takový důraz, jak by tomu bylo v závěru turnaje před soutěžemi.

Louny – Žatec 2:2 (0:1)

Branky dali L. Střelec 2 – Baierl 2. Rozhodčí Suchánek, ŽK 3:2.

Tatran Kadaň – Litoměřice 5:1 (1:1)

Hosté se ujali vedení v 6. gólem Rapavého, ale za 2 minuty vyrovnal Poustka. Tatran vedený žateckým trenérem Janem Límem svoji převahu vyjádřil až ve druhém poločase čtyřmi góly v rozmezí 60.–82. minuty.

Branky: Uhlík 2, Poustka, Nádeník a Paul po 1 – M.Rapavý. Rozhodčí Hofmann st. – Suchánek, Šnídl, ŽK 1:2.

Dobroměřice – H. Jiřetín 2:2