Poslední přípravné utkání sehráli fotbalisté FK Louny A před jarními odvetami v neděli proti rovněž 5. celku 1.A třídy sousední sk. A.

Vzhledem ke špatnému počasí se hrálo na umělé trávě, kde hrstka diváků viděla 8 branek. Domácí v kompletní sestavě opanovali úvod utkání a měli první šance.

Ve 13. minutě Domecký našel J. Suchého, jehož centr poslal hlavou do sítě Hasil. Ve 34. centr Domeckého si srazil do branky stoper na 2:0. Za 3 minuty domácí ale obrana zahrála špatně ofsajd systém, a hosté snížili na 2:1. Ve 39. zachránil skluzem před vyrovnáním Domecký, ale ve 43. nedůslednost domácí obrany potrestali Lovosičtí gólem na 2:2.

Hrůzostrašný závěr prvního poločasu z pohledu domácího mužstva skončil vedoucí brankou hostů ve 45. z pokutovém kopu za faul.

Do druhého poločasu trenér Petr Jantoš přeházel sestavu a do hry poslal také střídající hráče. Ani tato změna nepomohla a hosté přidali v 59. minutě čtvrtou branku, když se prosadili střelou z trestného kopu, která domácímu brankáři na kluzkém terénu propadla pod tělem 2:4.

Lounský tým vrátil do zápasu kapitán Hasil, který v 66. zakončil samostatnou akci střelou na vzdálenější tyč 3:4. Poslední slovo ale patřilo přeci jen hostům, kteří tři minuty před koncem dali výsledku konečnou podobu.

FK Louny - FK Lovochemie Lovosice 3:5 (2:3)

Branky Loun: 13. a 66. Hasil, 34. vlastní.

Sestava: Jindřich – Bednář, Domecký, V. Suchý, Sainer, J. Suchý – Bernt, Slušný, Lazarik, Střelec – Hasil. Střídali Müller, Knotek, Bohata, Kosinský. Trenér Petr Jantoš, asistent Radek Holata

Martin Knotek