Druhé utkání v řadě na domácí půdě sehráli v neděli 4. května fotbalisté Loun A.

Po výhře nad Horním Jiřetínem nyní prohráli s dalším celek z popředí tabulky 1.FC Spořice 0:1.

Hostující mužstvo složené převážně ze starších hráčů nastoupilo s defenzivní taktikou a se všemi hráči na vlastní polovině od prvních minut bránilo nerozhodný výsledek.

V první šanci v 10. minutě, po spolupráci s Berntem, nepřekonal Kropáče domácí Hasil. Až po půlhodině hry ve 34. střelu Lazarika vyrazil Kropáč na rohový kop. Ve 39. V. Suchý nastřelil tyč a se slabou dorážkou Hasila si poradil Kropáč, který pak ve 41. znovu vychytal Lazarika. Hosté se k první a hned vyložené šanci dostali až v závěru poločasu, když spořický útočník udělal kličku i brankáři Jelínkovi, ale než stihl zakončit, odzbrojila jej dvojice vracejících se obránců.

Do druhého poločasu se trenér rozhodl posílit útok o Michala Slušného. jeho střelu v 54. z velkého vápna zlikvidoval znovu brankář Kropáč s pomocí obránců. Rozhodující moment utkání přišel v 74., kdy záložník hostů se uvolnil na pravé straně přes dva hráče a jeho přihrávku poslal prudkou přízemní ranou do sítě střídající Paldrman 0:1.

Domácí se snažili alespoň vyrovnat, ale když neuspěl v 78. L. Střelec, bylo o výsledku rozhodnuto. Lounští tak nevyužili možnost probojovat se na 2. místo, které naopak znovu patří jejich přemožiteli.

FK Louny – 1.FC Spořice 0:1 (0:0)

Branka: 74. Paldrman, 250 diváků.

Louny: Jelínek – Bednář – Domecký (46. Slušný), Sainer, Knotek – Střelec, Lazarik, V. Suchý, J. Suchý ( 69. Müller) – Hasil, Bernt. Trenér P. Jantoš