Ač byly Louny v duelu s Bílinou favoritem, branku na domácí trávě vstřelit nedokázaly. A protože ani hosté nemířili přesně, diváci branku neviděli.

Domácí fotbalisté začali náporem, první ale zasahoval v domácí brance Hanus. Ve 12. minutě naopak zahrozili lounští fotbalisté, spálili asi největší příležitost duelu, když Jarolímova hlavička jen těsně minula. Ve 22. minutě hosté, kteří doufali hlavně v rychlé protiútoky, nastřelili tyč.Ve 26. zahrozily opět Louny, Trup přihrával Střelcovi, ale ten nepálil dostatečně důrazně a přesně. Velkou šanci měly Louny také těsně před odchodem do kabin, hned několik hráčů domácích ale balon do sítě hostujícího golmana nedopravilo.

Ve druhé půli zatlačily Louny hosty na jejich polovinu, ale úspěšná střela ne a ne přijít. Domácí se neprosadili ani po rohu, hlavičku Jakuba Suchého vytáhl bílinský strážce svatyně. Ani Bílina nebyla úspěšná, Bečvářík nemířil přesně. Louny pak hrozily ještě v 71., Bílina v 80., ale ani jeden útočník recept na branku nenašel.

Louny a Bílina se tak rozešly smírně. Fotbalisty Loun čeká v týdnu dohrávka s Horním Jiřetínem, v neděli 28. dubna jedou do Litoměřic.

Louny - Bílina 0:0

Rozhodčí Černý, ŽK 1:1, 250 div.

Sestava Loun: Hanus - J. Suchý, Lazarik, Jamrich, Matyáš, Střelec, Zelinka, Kalivoda (83. R. Němec), Köchrt (77. Minařík), Trup, Jarolím (46. M. Němec)