Jediný neporažený tým v krajském přeboru jsou Blšany. Fotbalisté Chmelu přivezli další bod z Kadaně, tentokrát ale hodnotí výsledek 1:1 jako ztrátu.

„Utkání s Kadaní je pro nás ztrátou dvou bodů. Opět jsme měli více ze hry, a také více brankových příležitostí, stejně jako v Litvínově," nebyl po zisku bodu úplně nadšený trenér Chmelařů Josef Němec. „Zápas nebyl herně moc vydařený, jsme bohužel tým dvou tváří. Doma zahrajeme podstatně lépe než venku," pokračoval pro klubový web internacionál a v současné době hrající kouč Němec.

Blšany se dostaly do vedení díky brance Froňka v závěru první půle, když přesnou přihrávku dával Siegl mladší. „Následně jsme měli ještě do konce poločasu tři brankové příležitosti, ale bohužel Nový ani Froněk neproměnili," litoval Němec.

Známá jména v kadaňské sestavě

Fanoušci, kteří vyrazili do Kadaně, znali i mnoho jmen ze sestavy soupeře. Vždyť za Kadaň hrají Loos, Daniel Podroužek, Klinec, Uhlík a Lesniak, který ještě nedávno kopal divizi v Žatci. Také ostatní jména jsou známá fandům z regionu.

Právě Klinec pak ve druhé půli vyrovnal. „Soupeř se většinu zápasu k ničemu nedostal, ale z ojedinělého útoku srovnal," viděl Němec druhou půli.

Blšany mají jedenáct bodů, za tři výhry a dvě remízy jsou na třetím místě tabulky krajského přeboru, jen bod za vedoucí dvojicí Štětí a Litoměřice.

Louny, druhý zástupce regionu v soutěži, jsou po pěti kolech páté.

V příštím kole jedou Blšany v sobotu na půdu čtvrtého Horního Jiřetína, Louny přivítají tradičně v neděli třináctý Chomutov.

Kadaň - Blšany 1:1 (0:1)

Branky: Klinec - Klimeš

Blšany: Klíma Zahálka, Novák, Kopas, Lancz Froněk (69. Němec), Macek, Poláček (53. Hrechko), Nový Matucha, Siegl

Kadaň: Turánek, Čibenka, Loos, Podroužek, Moravec, Hefner, Lesniak, Nádeník, Kolář, Štádlík, Mikeš. Připraveni: Klinec, Kiliján, Hyský, Špicar, Uhlík, Perestjuk

Fotbalová tabulka