Trenér Petr Jantoš měl k dispozici 14 hráčů, které v průběhu zápasu několikrát prostřídal. První vážnější příležitost zápasu přišla již ve 12. minutě po chybě hostující obrany, ale domácí útočník nezamířil přesně. První možnost lounského B mužstva přinesla 20. minuta, Luděk Domecký zatáhl balón po pravé straně a jeho přihrávku napálil Salyuk z 8 metrů pouze do domácího brankáře. Ve 26. zakončoval znovu Salyuk, jehož střela z hranice pokutového území skončila na břevně domácí branky. Pět minut před koncem prvního poločasu si na rohový kop Jakuba Suchého naskočil Aleš Sadílek, ale jeho hlavička skončila těsně nad brankou. A v poslední minutě této části se Milan Pšígrocký ocitl zcela sám před domácím brankářem, ale zakončil pouze střelou do něj. V nastaveném čase ještě lounská obrana nabídla brankovou příležitost domácím, ale Luboš Petřík nebezpečnou střelu zneškodnil.

Do druhého poločasu nahradil Petříka Daniel Soldán a Jantoše s Domeckým vystřídali Hora a Čermák. Další střídání proběhla v průběhu druhého poločasu, když se v 65. vrátil Domecký místo Bičíka. O čtyři minuty později zastavil krásnou fotbalovou akci hostů praporek pomezního rozhodčího pro ofsajd. V 74. se znovu střídalo Pavla Salyuka nahradil Jan Bičík a o dvě minuty později Dušana Džurdženíka brankář Luboš Petřík. Až 77. minuta přinesla první branku zápasu a domácí šli z ničeho nic do vedení 1:0. Vyrovnání však na sebe nenechalo dlouho čekat, konečnou podobu výsledku dal v 81. minutě Aleš Sadílek 1:1.

V posledním přípravném zápase hostí lounská rezerva v neděli 12. 8. od 17 hodin tým Vraného (sestup do I.B třídy).

Chabařovice - Louny B 1:1 (0:0)

FK Louny B: Petřík (46. Soldán) – Domecký (46. Čermák), Bičík (65. Domecký), Šefraný,– Jantoš (46. Hora) – J. Suchý, Sadílek, Maurer, Salyuk (74. Bičík) – Džurdženík (76. Petřík), Pšígrocký