Na čtvrté místo v tabulce krajského přeboru se probojovaly po šesté výhře, tentokrát nad fotbalisty Hrobců, Louny. 

Už v 5. minutě připravil Zelinka šanci pro Krejčíka - 1:0. O minutu později měl další lounskou šanci Vodička, jeho pokus ale Lukeš v brance hostů zlikvidoval. Neuspěl ani Říha se střelou z dálky, také Zelinka mířil nad.

Louny měly více šancí, nakonec se ale šlo do šaten za vyrovnaného stavu. Ve 39. se prosadil hostující Kala. V poslední minutě se dostal do úniku z levé strany opět Kala, golman Loun ale byl tentokrát úspěšnější.

Louny ve druhé půli opět začaly výborně. V 51. z rohu dostali domácí fotbalisté balon až na hlavu Martina Němce - 2:1. V 65. bylo vyrovnáno. Polák zahrával standardní situaci, jeho střelu zeď tečovala - 2:2. Hned o minutu později ale utekl M. Němec, přihrál před branku Krejčíkovi, jeho střelu vyrazil Lukeš na roh. A už podruhé v utkání se Louny prosadily z rohu. Zahrával ho Krejčík a posadil ho na hlavu Vodičky - 3:2. Výslednou tečku udělal v 68. minutě Soukup - 4:2.

Po devíti kolech krajského přeboru mají Louny na kontě šest výher a tři prohry a osmnáct bodů. Čtvrtému celku chybí na první Litvínov šest bodů. V příštím kole hrají Louny opět doma, přivítají Modrou. Výkop je v neděli 26. října ve 14.30 hodin.

Louny - Hrobce 4:2 (1:1)

Branky: 5. Krejčík, 51. M. Němec, 66. Vodička, 68. Soukup - 39. Kala, 65. Polák
Rozhodčí Živnůstka, ŽK 0:2, 150 diváků

Sestava Loun: Pokorný - Říha, Jamrich, J. Suchý (90. Vlasák), Štourač, Vokurka, Zelinka (61. Trup), Soukup, Krejčík (88.R. Němec), Vodička, M. Němec (72. Petržílka)