Týden po šťastné výhře nad S. Tuchořice jeli fotbalisté Loun na půdu Horního Jiřetína se kterým na podzim doma prohráli 0:2. Chyběl jim stále Kubiska a brankář Šindelář, naopak po trestu (3 zápasy) se vrátil Jiří Sainer.

Za velkého horka do hry vstoupili lépe a za 20 minut si vypracovali několik brankových příležitostí. Na první si naběhl Knotek, ale přesný centr V. Suchého nedokázal přesně zakončit, vzápětí trefil J. Suchý tyč domácí branky a kapitán Hasil po tr. kopu Knotka těsně minul branku.

Domácí po chvíli udeřili

Potom se obraz hry změnil, stále více se do hry dostávali domácí, kteří udeřili ve 26., kdy po chybě Knotka na půli hřiště šel domácí útočník zcela sám na Jindřicha a přízemní střelou otevřel skóre 1:0. Navíc již ve 39. po několika nevybíravých zákrocích domácích nemohl dále pokračovat Hasil, jehož pásku převzal Václav Suchý.

Další rána pro hosty přišla ve 45. minutě, kdy další chyba na polovině hřiště dostala domácí do rychlého brejku, který zakončili brankou na 2:0. A mohlo být ještě hůř, ale Jindřich skvěle zneškodnil brejk dvou jiřetínských útočníků. V přestávce trenér Petr Jantoš nahradil Sadílka svým synem Janem a přeskupil řady, aby hosté vstoupili do druhého poločasu ve snaze otočit výsledek se třemi útočníky.

Hosté převzali režii zápasu

Zbytek zápasu už byl v jejich režii, zatímco domácím rychle docházel dech. Kontaktní branka přišla v 60. po rohovém kopu Knotka, kdy míč za záda brankáře Zálešáka poslal V. Suchý 2:1. A za tři minuty bylo již vyrovnáno! Knotek zahrál tr. kop téměř z poloviny hřiště a nový kapitán Suchý hlavou vyrovnal na 2:2. Když byl v 73. výborně hrající V. Suchý faulován brankářem, pokutový kop proměnil Knotek a otočil na 2:3!

Domácí hráči přestali zvládat své emoce a některé jejich zákroky volaly po přísnějším než „žlutém“ trestu. Hosté kontrolovali hru a mohli vedení pojistit, dvakrát se do zakončení dostal střídající Kosinský, ale uklidňující branka již nepřišla, ale radost byla hlavně ze tří bodů .

H. Jiřetín – Louny 2:3 (2:0)

Branky hostů: 60. a 63. V. Suchý, 73. (pen.,) Knotek

FK Louny: Jindřich – Domecký, Sainer, Chaloupka (77. Kosinský), Knotek – Sadílek (46. J. Jantoš), V. Suchý, Španihel, Střelec, – J. Suchý, Hasil (39. Pšigrocký)