V posledním letošním domácím duelu se z lounských střelců dokázal prosadit jen Divecký, což na výhru bylo hodně málo. Jedenáctá Krupka si veze z Loun zaslouženě všechny body.

Osmdesátka diváků v deštivém počasí viděla v první půli dvě branky, obě ale do sítě domácího Číže. Domácí fotbalisté se opět jen velmi těžko prosazovali do šancí, když už nějaké přišly, nedokázaly je přesně zakončit. Naopak hosté velmi dobře bránili a proměnili vše. Z rychlým protiútoků se trefili už ve 4. minutě Veselý, v 11. ho napodobil Valenta.

Jediný zásah dal Radek Divecký

Po změně stran byl obrázek prakticky stejný, hosté bránili a vždy rychle udeřili, Louny se neprosazovaly. A tak v 58. zvýšil už na 0:3 opět Valenta, čtvrtou branku Krupky vstřelil v 61. minutě Benda. Jediný domácí úspěch zaznamenal jen o minutu později exligista Divecký.

Louny po posledním domácím letošním zápase, bohužel prohraném, jsou v tabulce krajského přeboru na sedmé příčce. Za šest výher, dvě remízy a šest proher mají dvacet bodl, stejně jako šestá Kadaň. Pátý Chomutov má o bod více. Tabulku vede duo Blšany a Štětí s třiceti body. Za celkem Loun je na osmé příčce Bílina s osmnácti body. Loučení s podzimem budou mít Louny hodně těžké, zajíždějí na půdu Śtětí.

Louny - Krupka 1:4 (0:2)

Branky: 62. Divecký 4. Veselý, 11. a 58. Valenta, 61. Benda
Sudí Zitko, ŽK 2:4, 80 diváků

Sestava Loun: Číž Matyáš, V. Suchý, Baňka, J. Suchý Lazarik, Zelinka (72. Köchrt), Haviar, Watzka (80. Pecinka) Trup, Divecký

Fotbalová tabulka