Hodně nervozní fotbal plný nepřesností a s minimem šancí viděli diváci v Lounech. Domácí se sice rychle ujali vedení, dlouho jim ale radost nevydržela. Hosté z Krupky byli nakonec šťastnější, odvážejí si tři body do tabulky krajského přeboru.

Hned z první šance duelu padla branka. Domácí Václav Suchý naskočil na centr z pravé strany - 1:0. Radost ale byla pro domácí hodně krátká. Po rozehrávce fauloval ve vápně golman Číž a hostující Kříž z pokutového kopu vyrovnal - 1:1.

Také další šance měli hosté, tentokrát ale Číž dvakrát uspěl. Diváci pak viděli fotbal plný nepřesností, více než hra bylo k vidění diskutování s rozhodčím. Domácí fanoušci si dvakrát stěžovali na neodpískaný pokutový kop v jejich prospěch, pravděpodobně měl ale sudí pravdu, když penalty neodpískal. Nervozity využili hosté a ve 37. minutě po rohu vyskočil nejvýše Rada - 1:2.

Více diskuzí než hry

Ve druhé půli začaly Louny aktivněji, k jejich škodě ale s ubývajícím časem se stále více věnovaly dalším diskuzím. Vždyť například lounský Matyáš se v nepřerušené hře „v klidu" vybavoval s fanoušky soupeře.

Na hřišti předváděli dále domácí fotbalisté nepřesnosti, vázla rozehrávka, čehož využívali hosté, naštěstí pro domácí ale bez golového vyústění. Až v 79. minutě se Říha dostal do první šance Loun ve druhé půli, jeho střela šla těsně vedle tyče. Louny se snažily o tlak, bohužel byl ale bez efektu. V 83. ještě jednou zahrozila Krupka a utkání uzavřel lounský Martin Němec v 85., když vystřelil vysoko nad svatyni Krupky, která si tak z Loun odvezla všechny tři body.

Louny - Krupka 1:2 (1:2)

Branky: 9. V. Suchý - 10. Kříž (PK), 37. Rada
Sudí Zitko, ŽK 4:4, 70 diváků

Sestava Loun: Číž - J. Suchý, R. Němec (46. Jamrich), V. Suchý, Říha - Matyáš, Zelinka (53. Köchrt), Minařík (71. Sanko), Střelec - Hadač (36. M. Němec), Karban