Bez problémů si poradili fotbalisté Loun, hrající špičku krajského přeboru, v dalším přípravném duelu s celkem Kryr. Tým z I.B třídy si odvezl z Loun prohru 0:4.

Příprava LounSouš - Louny 1:4
Louny - Úvaly 1:1
Motorlet Praha - Louny 1:3
Louny - Teplice U21 5:4
Louny - Hostouň 3:1
Litoměřice - Louny 1:2
Louny - Velvary 0:0
Ostrov - Louny 6:4
Louny - Kryry 4:0

„Utkání mělo jednoznačný průběh, hrálo se celou dobu na jednu bránu a bylo jen otázkou, jak vysoko vyhrajeme," byl s výsledkem utkání spokojený trenér Loun Pavel Schettl. „Stínem je zranění dvou hráčů, snad to nebude nic vážného," mrzelo pouze lounského lodivoda.

Dvě branky Loun vsítil proti Havranům z Kryr Exner, po jedné přidali Ondřej Matyáš a Vodička.

Louny odehrály v přípravě už devět utkání, často proti velmi kvalitním soupeřům z divize a daří se jim. Tým, který je po podzimu druhý v tabulce krajského přeboru a na lídra ztrácí pouhé tři body a chce bojovat o postup do divize, si v přípravě připsal skalp například Motorletu Praha, mladíků z Teplic, Hostouně či Litoměřic, naposledy porazil Havrany z Kryr. Výher už tedy mají v přípravném období Louny pět. Dvakrát Louny prohrály (Ostrov, Souš) a dvakrát remizovaly (Velvary, Úvaly).

Další přípravný duel mají svěřenci trenéra Pavla Schettla v plánu už dnes, od 15 hodin doma přivítají Duchcov.

Další víkend už Louny startují v krajském přeboru. Na začátku jara přivítají doma v neděli 15. března od 14.30 hodin čtvrté Štětí.

Louny - Kryry 4:0

Branky: Exner 2, O. Matyáš, Vodička