Celkem do utkání zasáhlo 21 lounských fotbalistů. Chyběli pouze Václav Suchý, který je na měsíční zkoušce v divizních Brozanech, Jiří Chaloupka kvůli zranění a Miroslav Jindřich. Po dlouhé pauze, zaviněné těžkým úrazem, se naopak na hřišti ukázal Václav Schoř. Lounský dres si také vyzkoušelo několik nových tváří. Marcel Grund, Jakub Hnátek, František Zeman, Karel Rulf a Lukáš Bednář, který jako jediný odehrál celé utkání. Příležitost dostali také dorostenci Novotný, Maurer a Salyuk.

Utkání, hrané na umělé trávě, začalo v poklidném tempu. Jako první se do vyložené šance v pětadvacáté minutě dostali hosté. Jen díky domácímu gólmanovi Šindelářovi udržely Louny pro tuto chvíli čisté konto. Hned dvě minuty poté přišla chyba lounských hráčů na vlastní polovině, ale samostatný nájezd litoměřického útočníka opět zneškodnil Jiří Šindelář.

Domácí se o slovo začali hlásit až před koncem prvního poločasu. Karel Hasil se zmocnil míče, prokličkoval se hostující obranou a zastavil jej až penaltový zákrok litoměřického obránce. Sám Hasil pak proměnil penaltu a poslal Louny do vedení 1:0. Do druhého poločasu vyběhlo v lounském dresu deset nových hráčů, zůstal pouze výborně hrající pilíř obrany Lukáš Bednář. Ke střídání došlo i na hostující straně.

První šance druhého poločasu patřila znovu hostům. Ve třiapadesáté minutě zachránilo brankáře Luboše Petříka břevno. V 60. minutě ale opět udeřilo na druhé straně. Zdeněk Kubiska vysunul Jakuba Suchého, který prostřelil litoměřického brankáře a zvýšil na 2:0. Slibný náskok nedokázali fotbalisté Loun udržet. Hned v 62. minutě byl po standardní situaci u míče dříve než gólman Petřík litoměřický útočník a hlavou snížil na 2:1. V 68. minutě se ve stoprocentní šanci objevil lounský Jakub Hnátek, ale nastřelil pouze brankáře. Zaslouženého vyrovnání se hosté z Litoměřic dočkali až v 87. minutě, když opět hlavou usměrnil litoměřický hráč balon zahrávaný ze standardní situace.

Louny – Litoměřice 2:2 (1:0)

 

Góly Loun: Hasil, Suchý

Sestava Loun v 1. poločase: Šindelář – Bednář, Novotný, Jantoš, Knotek – Zeman, Španihel, Střelec, Matějka – Hasil, Rulf

Sestava Loun ve 2. poločase: Petřík – Bednář, Domecký, Sainer, Schoř (74. Rulf) – Suchý, Kubiska, Maurer, Salyuk – Grund, Hnátek