Louny byly v Litvínově celý zápas aktivnějším týmem. Už v prvním poločase měly výrazně navrch a tři šance i proměnily. Naopak domácí se trefili jen jedinkrát, a ještě až v nastavení první půle.

V lounském dresu se už v 17. minutě postaral o vedení Pavel Soukup. Ve 38. potom zvýšil z pokutového kopu Lesniak, stejný hráč pak ve 43. minutě zvýšil už na 3:0. Za domácí v nastavených minutách prvního poločasu snižoval Karaus.

To ale bylo, co se týká branek, z domácí strany vše, naopak Louny si druhou půli pohlídaly a navíc Lesniak dovršil hattrick. V 66. minutě se v Litvínově trefil potřetí, ve dvou zápasech si připsal už čtyři branky.

Louny tedy slaví druhou výhru, v tabulce mají plný počet šesti bodů při skore 5:1. Patří jim průběžná třetí příčka, ale se shodným ziskem jako první duo Žatec, Krupka. Další duel sehrají Louny doma v neděli 28. srpna od 17 hodin s Kadaní. Ta prozatím jednou vyhrála a jednou duel ztratila.

Litvínov - Louny 1:4 (1:3)

Branky: 45. Karaus Tomáš - 17. Soukup Pavel, 38. (PK), 43. a 66. Lesniak Michal

Rozhodčí Mecl, 50 diváků

Sestava Loun: Pokorný - Krejčík, Fiřt, Suchý, Kučera - Schettl (82. Trhlík), Trup (88. Baňka), R. Němec, Soukup, D. Zícha (86. Kurka), Lesniak