Sedm družstev mladších fotbalových přípravek (ročník 2000 a ml.) sehrálo Turnaj skupiny ČEZ v sobotu za velkého horka na hlavním trávníku stadionu FK Louny.

Při systému každý s každým na 2x10 minut si dobře vedli benjamínci pořádajícího FK, kteří vybojovali třetí místo, když jen jedinkrát prohráli s pozdějším vítězem Juniorem Teplice.

Louny - Tatran Rakovník 0:0.

FK Louny - FK Litoměřice 3 : 0.

Jednoznačné utkání. Branky Jahn, Kastner, Grund Louny - Junior Teplice 1:2.

Až ve druhém poločase domácí Teplicím zatopili, ale gól dali až 2 minuty před koncem po krásné akci M.Grunda s R. Hanzalem, který byl ve vápně faulovám a penaltu proměnil V. Pergl. FK Louny - Čechie Smíchov 1:1.

Lounští vedli rychlým gólem Grunda, pak další gólovky nevyužili, což soupeř potrestal 3 minuty před koncem rychlým protiútokem. FK Louny - Baník Most 3:0.

Most hrál převážně s hráči ročníku 2001, ale při jeho kvalitách to byl těžký zápas. Soupeř totiž v předchozím zápase porazil dosud vedoucí Teplice 2:0 a dostal se do čela. Opět dobře zahráli Hanzal s Jahnem, kteří se postarali o všechny branky FK. FK Louny - FK Neštěmice 2:0.

V poslední zápase turnaje šlo Neštěmicím o celkové prvenství. Louny potřebovaly bod na třetí místo, ale jim to připadalo málo pro nadšené fanoušky. Proto hráli od začátku na vítězství. Hned v 1. minutě trefil Grund tyč a nadále soupeře zaměstnávali před jejich brankou a sami je skvělou obranou nepustili do žádné šance. Oba góly vstřelil s chutí hrající P. Jahn.

„Na všech byla vidět chuť do hry a příkladnou bojovností jsme přehráli většinu soupeřů. V neposlední řadě musím poděkovat skvělým fanouškům, kteří v posledním zápase vytvořili bouřlivou atmosféru, která by stačila i ligovým hráčům ze Střížkova,“ řekl spokojený trenér Marcel Grund, jehož asistenty jsou Kitler, Vent, Špacír a Knotek

Konečné pořadí turnaje 1.Junior Teplice ⋌18:3 13 2.FK Neštěmice ⋌10:7 12 3.FK Louny ⋌10:3 11 4.Baník Most ⋌7:8  9 5.Tatran Rakovník ⋌5:15  7 6.Čechie Smíchov ⋌5:4  6 7.FK Litoměřice ⋌3:18 1