VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalisté Loun mají za sebou kvalitní přípravu

LOUNY - Během léta sehráli lounští borci třináct zápasů, trenéři vyzkoušeli čtyřicet hráčů.

17.8.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Karel Dvořák

Fotbalisté Loun mají za sebou přípravu na další sezonu. V ní budou hrát I.A třídu, rezerva o soutěž níž. Obě soutěže začínají o víkendu.

K úvodnímu seznamovacímu tréninku lounských fotbalistů se 7. července sešlo 24 hráčů, kdy byl týmu zároveň představen nový hlavní trenér „A“ mužstva Zdeněk Novotný, který již v Lounech dříve působil. Na post asistenta a zároveň trenéra rezervy se posunul Petr Jantoš, zbytek realizačního týmu zůstal stejný. Na prvním tréninku mimo jiné chyběl nejlepší střelec „A“ mužstva Václav Suchý, jehož výborné výkony nezůstaly bez povšimnutí, a tak „Vendys“ zahájil přípravu v týmu divizního nováčka z Brozan.

První přípravné utkání sehráli Lounští 11.7. na domácí umělé trávě s týmem Litoměřic (KP). K zápasu bylo nominováno 20 hráčů do pole a dva brankáři, každý tak odehrál 45 minut. Po brankách Karla Hasila z pk. a Jakuba Suchého vedly Louny 2:0, ale hosté prokázali svoji kvalitu a utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou 2:2. V lounském dresu poprvé nastoupil Karel Rulf (Blšany) a zkušený stoper Lukáš Bednář (naposledy působil v Německu).

Od pátku 13. do neděle 15.7. absolvovalo mužstvo soustředění na domácím hřišti, na hráče čekaly čtyři tréninky (pátek, sobota 2x a neděle dopoledne), odpoledne pak další přípravné utkání na půdě Milešova, který v uplynulém ročníku skončil stejně jako Louny na druhém místě v I.A třídě (skupina A). Utkání rozhodla jediná branka, kterou zaznamenal Vladimír Kosinský. I v tomto utkání se v lounském dresu objevila nová tvář, tentokrát brankář Daniel Soldán (Souš), naopak přípravu opustili Karel Rulf (návrat do Blšan) a František Zeman (návrat do Libčevsi).

V následujícím týdnu se do týmu vrátil Václav Suchý, který z osobních důvodů ukončil přípravu v Brozanech a ve středu 18.7. již nastoupil v utkání proti nováčkovi krajského přeboru Bílině. Ani ve třetím přípravném utkání Louny nepoznaly hořkost porážky a vyhrály 3:1 po brankách Karla Hasila, Vladimíra Kosinského a Dušana Džurdženíka z penalty. Posledně jmenovaný společně s Marcelem Grundem (oba SK Černčice) také zahájili přípravu v Lounech s cílem prosadit se do mužstva.

V další části přípravy se Louny zúčastnily kvalitně obsazeného turnaje v Lovosicích, kde obsadily třetí místo po dvou nejtěsnějších porážkách 0:1 s Děčínem (KP) a Neštěmicemi (KP) a výhře nad domácím mužstvem Lovosic (I.A třída) 2:1, kterou brankami zařídili Václav Suchý a Karel Hasil.

Rezerva úvodní zápas prohrála

K dalším přípravným zápasům došlo poprvé k rozdělení mužstva, „B“ tým v sobotu 28.7. hostil na Meteoru nováčka I.A třídy ze Slaného, kterému po špatném a utahaném výkonu podlehl nečekaně vysoko 0:4. „A“ mužstvo hrálo svůj zápas v neděli na půdě Soběchleb (KP), kde vyhrálo 8:0. Střelecky zazářil Karel Hasil, který zaznamenal 4 branky, po jedné brance přidali Václav Suchý, Zdeněk Kubiska, Jan Jantoš a Kamil Smola.

V sestavě Loun se objevila další posila, a to Josef Bohata (Horní Jiřetín), který se do Loun vrací po zhruba deseti letech. Na první srpnový víkend byla naplánována další přípravná utkání, „B“ mužstvo v sobotu 4.8. nenavázalo na „výkon“ proti Slanému a uhrálo nerozhodný výsledek 1:1 v Chabařovicích (I.B třída), branku zaznamenal Aleš Sadílek. „A“ tým v neděli hostil Proboštov (KP), znovu si s chutí zastřílel a vyhrál po kvalitním výkonu vysoko 5:2. V přípravě neudržitelný Karel Hasil zaznamenal hattrick, další branku přidal Václav Suchý a svou první v lounském dresu vstřelil nádherným lobem Jakub Hnátek (Dynamo Louny). O tři dny později ve středu 8.8. prohrálo „A“ mužstvo s Lovosicemi (I.A třída) 0:2, když nedokázalo využívat šance a vlastními chybami dovolilo hostům dvakrát skórovat. Vítěznou generálkou uzavřeli hráči „A“ mužstva přípravu, když v oslabené sestavě dokázali otočit nepříznivý vývoj utkání a vyhrát v Chlumci (I.A třída) 2:1. Branky vstřelili Jakubové Suchý a Hnátek. „B“ mužstvo v generálce nestačilo na tým Vraného (sestup do I.B třídy) kterému podlehlo těsně 2:3, obě branky domácích zaznamenal Dušan Džurdženík.

Do tréninků se během letní přípravy zapojilo celkem 40 hráčů, na které čekalo 18 tréninků, 10 utkání a turnaj (3 zápasy hrané na 2x20 minut). Během přípravy sestavil trenér Zdeněk Novotný 18ti členný kádr „A“ mužstva (16 hráčů do pole a dva brankáři) s tím, že ostatní mají možnost si o místo říct v průběhu sezony výkony v rezervním týmu. Ve třinácti zápasech (včetně turnaje) nastoupilo celkem 38 hráčů, nejvíce minut odehrál Lukáš Bednář (660), nejlepším střelcem byl bezkonkurenčně Karel Hasil (10 branek) a nejtrestanějším hráčem Vojtěch Španihel. V přípravných utkáních Louny 6x vyhrály, 2x hrály nerozhodně a 5x odešly poraženy při celkovém skóre 26:19.

Během přípravného období došlo k několika změnám v hráčském kádru, když do Loun zamířili Lukáš Bednář (z Německa), Josef Bohata (Horní Jiřetín), Jakub Hnátek (Dynamo Louny), Dušan Džurdženík a Marcel Grund (oba SK Černčice). Naopak tým opustili Milan Beneš a Jakub Novotný (oba SK Černčice), Jaroslav Matějka (Sokol Domoušice), Jindřich Neuman (Slavětín), Vladimír Kosinský (Teplicko), Jiří Hotový (Vrbno), Bronislav Štukheil (Dynamo Louny) a Jiří Jaroš (FK Chlumčany).

Trenéři si přípravu chválí

„Příprava byla velmi kvalitní a přístup hráčů výborný, hlavně těch, kteří se propracovali do osmnáctičlenného kádru „A“ mužstva. Mužstvo se povedlo vhodně doplnit, sehráli jsme dostatek kvalitních utkání tak, aby všichni hráči dostali prostor a měli jsme možnost hráče poznat a vyzkoušet. Jak na tom, ale skutečně jsme a zda jsme v přípravě udělali vše, ukáží až samotné mistrovské zápasy,“ zhodnotili přípravu trenéři Zdeněk Novotný a Petr Jantoš.

17.8.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 15 000 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci administrativní pracovník. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: místo výkonu práce: Dukelská 3189 Žatec, místo je vhodné pro OZP, zkrácený 6-ti hodinový úvazek, jedná se o administrativní práci/příprava podkladů pro účetnictví, daňovou evidenci, správu sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny, finanční úřady atd./, požadujeme ekonomické vzdělání, popř. praxi ve výše uvedené problematice, znalost Word, Excel, nástupní plat je 15.000 Kč, bližší informace s uchazeči na individuálním výběrovém pohovoru, kontakt: Ing. Petr Dufek, Žatec, 723683790. Pracoviště: Ing. petr dufek, kancelář, Dukelská, č.p. 3189, 438 01 Žatec 1. Informace: Petr Dufek, +420 723 683 790.

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 15 000 Kč

Pracovníci ostrahy, strážní pracovník ostrahy. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce: areál bývalé Mlékárny Louny, bezúhonnost,místo vhodné pro OZP, kontakt: volejte na č. 776288284. Pracoviště: Pavel roháč, areál bývalé mlékárny, Husova, č.p. 1809, 440 01 Louny 1. Informace: Pavel Roháč, +420 776 288 284.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 16 000 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci administrativa. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 24120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Městský úřad Žatec, Platové zařazení (dle zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 341/2017 Sb., v platném znění): platová třída 8, Popis činnosti pracovního místa:Pracovník zajišťuje vedení administrativní a ekonomické agendy. Vedení spisové služby (evidence došlé a odeslané pošty – přijímání, odesílání, třídění, kontrola). Editování databází (např. zveřejňování smluv a objednávek v registru, zveřejňování výběrových řízení), evidence smluv komunál. odpadu v programu. Kontrola a správné čerpání veřejných financí v rámci jednotlivých kapitol odboru (správce rozpočtu), pomoc při sestavování rozpočtu. Vyhotovuje podklady pro inventury odborem spravovaného majetku.Předpoklady pro vznik pracovního poměru:. státní občanství České republiky, u cizích státních příslušníků trvalý pobyt na území ČR,. minimální věk 18 let,, . způsobilost k právním úkonům,, . morální a trestná bezúhonnost,, . znalost jednacího jazyka – češtiny (u cizích státních příslušníků s trvalým pobytem v ČR)., Ostatní předpoklady:. střední vzdělání s maturitní zkouškou,. ovládání PC (Microsoft Word a Excel, poštovní klient); výhodou práce v programu GINIS,, . znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích; zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů; zákona č. 500/2004 Sb., správní řád; zákona č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů; vyhlášky č. 193/2009 Sb., o stanovení podrobností provádění autorizované konverze dokumentů; vyhlášky č. 194/2009 Sb., o stanovení podrobností užívání a provozování informačního systému datových schránek; zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů,, . komunikační schopnosti; flexibilita; samostatnost,, . řidičský průkaz skupiny B,, . předpokládaný nástup 03.09.2018., Uchazeč o zařazení do výběrového řízení podá na Městský úřad Žatec písemnou přihlášku, která bude obsahovat tyto náležitosti:Název pracovní pozice, jméno a příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, telefonické spojení, e-mailovou adresu, č. občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, číslo řidičského průkazu, datum a podpis., K přihlášce budou připojeny tyto doklady:, . strukturovaný životopis,, . ověřený doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,, . výpis z evidence Rejstříku trestů FO ne starší než 3 měsíce., Nabízíme:Pružnou pracovní dobu; 5 týdnů dovolené; stravenky; 4 dny zdravotního volna (sick day); příspěvek na kulturu, sport, rehabilitaci a vzdělávání; příspěvek na vitaminové doplňky či očkování., Písemné přihlášky včetně příloh doručí uchazeč na adresu:Městský úřad Žatec, Útvar tajemníka úřadu - k rukám personalistky, nám. Svobody 1, 438 24 Žatec, nebo osobně prostřednictvím podatelny Městského úřadu Žatec k rukám personalistky nejpozději do 06.08.2018 do 15.00 hod. Přihlášky doručené po tomto datu budou vyřazeny., Obálku označte heslem „výběrové řízení – administrativa“.. Pracoviště: Město žatec, náměstí Svobody, č.p. 1, 438 01 Žatec 1. Informace: Hana Vrbová, +420 415 736 106.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 21 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) řidič nákladních vozidel. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: místo výkonu práce: Hříškov -zakázky po ČR, Ústecký kraj, řidič nákladního vozidla, sklápěč + strojník - traktor, bagr + obsluha autojeřábu, úroveň mzdy uvedena nástupní, možno i brigádně,, profesní průkaz, strojní průkaz, jeřábnické zkoušky - možnost dodělání zkoušky, možnost ubytování, kontakt:e-mail: chloubazdenek@volny.cz, telefonicky od 7,00 do 15,00 hod na č. 603201087. Pracoviště: Zdeněk chlouba, 439 04 Hříškov. Informace: Zdeněk Chlouba, +420 603 201 087.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vyhlídka z věže Chrámu sv. Mikuláše v Lounech

Život v obcích: V anketě propadly Louny i Žatec. Jsou na chvostu žebříčku

Zemědělci z Klapého na Lovosicku vyjeli do pole v noci
15

OBRAZEM: Zemědělci vyjeli sklízet obilí i v noci. Žně jsou v plném proudu

Dům psího utrpení a dvoujazyčná likvidace gigantického burgeru: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 17. července 2018.

OBRAZEM: Nádherná podívaná! Noční bouřka přinesla úchvatnou hru barev

Ústecký kraj - Teploty kolem 30 stupňů Celsia vystřídaly v regionu v neděli večer bouřky. 

Ve třech ulicích v Lounech proběhnou odstávky elektřiny

Louny - Plánované odstávky dodávek elektrické energie budou ve středu 18. a čtvrtek 19. července probíhat v Lounech.

Policisté plánují preventivní akci zaměřenou na alkohol

Žatec - Také v průběhu letošních letních prázdnin bude v Ústeckém kraji probíhat společný projekt Policie ČR a Českého svazu pivovarů a sladoven s názvem Řídím, piju nealko pivo.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT