Lounský trenér Pavel Schettl měl ve Slaném k dispozici dvacet hráčů z A i B týmu a některé dorostence. Do první půle nastoupila sestava hlavně složená z A týmu, do druhého poločasu kouč kádr hodně prostřídal. Přesto se lounským fotbalistům střelecky začalo dařit právě až v poločase druhém.

Po bezbrankové první půli začal soupeř ve druhé pětačtyřicetiminutovce odpadat, hosté měli více ze hry a hned třikrát skorovali. Dvakrát se prosadil Patrik Zomer, jednou Kyncl.

Slaný - Louny 0:3 (0:0)

Branky Loun: Zomer 2, Kyncl

Další herní příprava čeká na Louny doma 30. července, přivítají divizní Ostrov, nakonec se opět doma střetnou 7. srpna s Nejdkem, který hraje karlovarský krajský přebor. První přípravu sehráli lounští fotbalisté v Souši, oslabený celek tam prohrál 0:4.

Louny čeká po návratu do krajského přeboru těžká sezona. Kádr se výrazně mění. Po sezoně opustilo tým hned šest tváří. Naopak nejvýraznějším příchodem je návrat střelce Michala Lesniaka. Přichází i Fiřt ze Souše, v Lounech zkoušejí také Pečnera.