Štěstí fotbalistům Loun nepršelo. V jednom z mála utkání, které se o víkendu hrálo, prohráli v krajském přeboru se Strupčicemi.

Louny nezačaly špatně, prvních patnáct minut měly tlak, chyběly ale šance. Hosté dobře bránili, první vážnější možnost měli domácí ve 21. minutě. Říha ale pálil nad. Minutu poté poprvé udeřili fotbalisté Strupčic a hned slavili. Nijak výrazná akce skončila za zády Hanuse - 0:1. Ve 28. se snažil o vyrovnání Jakub Suchý, ale neúspěšně, neujaly se ani šance na druhé straně, Hanus si poradil s příležitostmi Hromase a Vaňouse. Do šaten se tak šlo za stavu 0:1.

Ve 48. musel Hanus zasahovat po akci a střele Vaňouse. V 59. minutě se konečně mohli radovat domácí, Trup se trefil pod břevno Jiráskovy branky - 1:1. Už za dvě minuty ale šly Strupčice opět do vedení, Glas našel volného Vrbu a jeho střela skončila za zády Hanuse 1:2. Za další dvě minuty se před branku dostali domácí, ale Pecinka, ani Václav Suchý neuspěli. V 75. zachytil V. Suchý rozehrávku na polovině hřiště, utekl všem, ale trefil jen vybíhajícího Jiráska.

Pak už stříleli jen hosté a hodně úspěšně. V 85. minutě šel na Hanuse sám Jenčička, lounský golman si ještě poradil. V 87. se ale už trefil z dorážky Kunický. Tečku za duelem udělal nádhernou střelou Glas, který v 90. minutě uzavřel účet na 1:4.

Louny - Strupčice 1:4 (0:1)

Branky: 59. Trup - 22. Hromas, 61. Vrba, 87. Kunický, 90. Glas

Rozhodčí: Živnůstka, ŽK 1:2, 40 diváků

Sestava Loun: Hanus - J. Suchý, Jamrich, Lazarik, V. Suchý, Matyáš, Kočka (77. Jarolím), Zelinka, Kalivoda (20. Pecinka), Trup, Říha (29. Izera)