Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Fotbalisté Loun porazili Brnou, opanovali finále Ústeckého poháru

Lovosice – Tři branky dal do sítě Brné ve druhém poločase střelec Michal Lesniak. Louny postoupily do celostátního poháru.

16.6.2017

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Vyšlo to. Fotbalisté Loun ovládli krajské finále poháru. V napínavé bitvě vyhráli v Lovosicích nad Brnou 5:2. Ještě na začátku druhého dějství držela Brná vyrovnaný stav 2:2. Pak ale třikrát udeřil lounský výborný střelec Michal Lesniak a Brná se tak musela spokojit „jen“ s malým pohárem za 2. místo.

„V utkání jsme podlehli soupeři, který byl jednoznačně po celý zápas lepší. Myslím si, že Louny vyhrály finále naprosto zaslouženě,“ uznal sportovně na klubovém webu Brné její trenér Milan Česlák. „Máme velkou radost. Postupujeme do celostátního poháru,“ radoval se po utkání Pavel Domecký, předseda Fk Seko Louny.

Hostům se podařilo vyrovnat

Po trefách Suchého s Kotlanem brzy Brná prohrávala 0:2 a přestože ještě do pauzy snížil z penalty Heřman a krátce po ní dokonce vyrovnal Rakištenliev, zbytek duelu už patřil hráčům Loun. Hlavně pak Lesniakovi, který ve druhé půli přidal tři trefy.

„Bohužel jsme byli na hřišti horší. Domácí byli běhavější a důraznější v koncovce, což rozhodlo,“ dodal za Brnou Česlák.

Louny tedy nyní budou čekat na soupeře a rozlosování v celostátním poháru.

Finále poháru ÚKFS:

Louny – Brná 5:2 (2:1)

Branky: Lesniak 3, Suchý, Kotlan – Heřman z PK, Rakištenliev
Rozhodčí: Nedvěd. ŽK: 3:3. Diváci: 200

Autor: Hynek Dlouhý, Pavel Přibyl

16.6.2017 VSTUP DO DISKUSE

Josef Šimonovský, předseda okrskové volební komise v Novém Sedle, při kontrole u vstupu do věznice.
9

Urna projela skenerem. Pak šli odsouzení ve věznici v Novém Sedle volit

AUTOMIX.CZ
3

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Předsedkyně ČSÚ: Volební účast ani žádné jiné výsledky dopředu netipuji

Ústí nad Labem - – Necelých dvacet minut po otevření volebních místností dorazila k volební urně na Bukově v Ústí také předsedkyně Českého statistického úřadu Iva Ritschelová.

Příští týden si na řadě míst připomenou vznik republiky

Žatec, Louny - Tradiční setkání se chystají na Kruhovém náměstí v Žatci, v Lounech na velkém hřbitově i ve spádových obcích.

Volí se také v obýváku nebo kuchyni. Celkem na 167 místech

Okres Louny /FOTO/ – V okrese Louny může vyrazit k urnám na sedmdesát tisíc voličů. Volí se ve školách, sálech, ale i v netradičních místnostech.

Kam zajít o víkendu na fotbal

Okres Louny - Na jaká utkání fotbalových týmů v regionu se můžete jít v sobotu a v neděli podívat.