Těžké boje o body čekají o víkendu fotbalisty Loun, Žatec a Postoloprt. Louny jedou do osmého Českého Brodu, Žatec na půdu třetího Štětí a Postoloprty se dokonce utkají s lídrem krajského přeboru, s fotbalisty Blšan.

V Blšanech se bude hrát derby, Postoloprty budou chtít navázat na výhru se Střekovem. Fotbalisté Postoloprt jsou v kraji zatím dvanáctí se třemi výhrami a třemi prohrami, Chmelaři jsou první, pětkrát vyhráli, jednou odešli poraženi, v posledním kole porazili jasně Krupku. Derby v kraji se hraje v sobotu 19. září v 10.30 hodin.

Žatec v krajském přeboru jede do Štětí, hraje se také už v sobotu. Slavoj je prozatím až čtrnáctý, naposledy po bídném výkonu prohrál s týmem Modlan. Zatím dokázal vyhrát jen jednou nad Modrou, jinak má pět proher. Štětí naopak pět výher a je třetí.

V divizi jedou Louny také ven, na půdu osmého Českého Brodu, který má vyrovnanou bilanci. Louny jsou čtrnácté s jednou výhrou po penaltách a jednou v základní hrací době. Naposledy ale podlehly Souši 0:2. Hraje se v sobotu.