Už druhé kolo má o víkendu na programu fotbalový krajský přebor. Louny i Žatec na startu soutěže slavily výhry, ve druhém kole je ale čekají také soupeři, kteří v úvodu byli úspěšní. Nejistý je osud zápasu Blšan v Bílině, od Chmelařů stále nejsou zprávy, zda se jim podařilo sehnat hráče, kvůli jejich nedostatku neodehráli první kolo.

Louny nastoupí v Litvínově. Výkop je naplánován na sobotu 20. srpna od 17 hodin. Oba týmy v úvodu vyhrály.

Lounští fotbalisté v prvním kole přehráli Neštěmice 1:0. Celý zápas měli herní převahu, dlouho se ale nemohli trefit. Tři body zajistil až v 88. minutě Michal Lesniak. Litvínov na startu krajského přeboru přehrál Hrobce na jeho půdě 4:2.

Vilémov vysoko porazil Modlany

I Žatec zajíždí ven, podívá se do Vilémova. Slavoj má hrát také v sobotu 20. srpna od 17 hodin.

A i v tomto případě se oba celky v prvním kole radovaly z výhry. Žatec porazil doma rezervu Litoměřicka 3:1, dvakrát byl úspěšný Pavel Hassman, jednu branku přidal Petr Klinec. Vilémov vysoko porazil Modlany, nakonec na tabuli svítila výhra 7:1. Pozor si žatecká defenziva bude muset dávat na Havla, který se trefil třikrát, či na Kopřivu, ten byl před týdnem úspěšný dvakrát.

Blšany mají problémy s kádrem

Na programu druhého kola je také souboj Bíliny a Blšan. Ale… Třetí účastník krajského fotbalového přeboru z okresu Louny, Blšany, ke svému úvodnímu zápasu se Srbicemi nenastoupil. Několik dní předtím se omluvil také z poháru, v Blšanech pokračují problémy s kádrem, které už se objevily na jaře. Tehdy také Chmelaři ke dvěma utkáním nenastoupili, další nesehráli celé nebo vysoko prohráli.

Podařilo se funkcionářům Chmelařů sehnat dostatek hráčů? Zatím se neví, zprávy z Blšan nejsou, nad tímto utkáním tak dál visí otazník. Uvidíme až v sobotu 20. srpna od 15 hodin, kdy je plánovaný výkop.

V prvním kole Bílina vyhrála v Horním Jiřetíně 1:0, ale až po penaltovém rozstřelu.