Na fotbalisty Žatce, Loun a Blšan čekají o víkendu mistrovská utkání. Zatímco žatecký Slavoj odehraje už druhý jarní divizní zápas, FK SEKO Louny a Chmel Blšany mají před sebou jarní premiéry v krajském přeboru.

Fotbalisté Slavoje Žatec hrají v sobotu 14. března od 14.30 v Souši. Nutně potřebují body, aktuálně jich mají na posledním místě divize jen sedm. Po těsné víkendové domácí prohře s Kladnem 1:2 to ale budou mít v Mostě určitě složitější, Souš je aktuálně na 6. místě tabulky. V úvodním jarním divizním kole sice prohrála v Úvalech 0:1, doma bude chtít ale jistě plně bodovat.

Fotbalisté Loun, kteří se netají ambicemi postoupit do divize, čeká ostrý start jarní sezony v krajském přeboru. V neděli totiž doma přivítají silné Štětí, které je na 4. místě se ztrátou čtyř bodů na druhé Louny. Hraje se od 14.30 hodin. Ve stejnou dobu by měli nastoupit fotbalisté Blšan v Modré. V Blšanech ale mají opačné starosti než v Lounech, hlavní starostí Chmelařů na jaře je záchrana krajského přeboru, kde jsou po polovině soutěže poslední.