Po zahozených šancích přišla spása až v poslední minutě

POSTOLOPRTY - Nejdříve to vypadalo na jasný zápas jen s otázkou výše skóre. Pak ale přišla přehlídka zahozených šancí a vydřené vítězství gólem z poslední minuty.

23.4.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/René Svoboda

Až šťastný gól v poslední minutě rozhodl o vítězství Postoloprt nad Novou Vsí 2:1 v sobotním zápase. Domácí začali dobře, ale nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance. V prvním poločase rychlými a pohlednými kombinacemi rozebírali obranu hostů. Zdálo se, že zápas bude jen otázkou výše skore. Ve 21. minutě dostal domácí do vedení Daniel Fridrich hlavičkou po rohovém kopu Davida Fleischmana. Ač byli hosté neustále pod tlakem, skore se již v první půli neměnilo.

Domácí zahodili několik vyložených brankových příležitostí. To se „dařilo“ zejména Janu Hájkovi, který nevyužil hned čtyři. Druhý poločas odstartovala hrubka Davida Svobody, který na vlastní polovině zbytečně ztratil míč, nabídl hostům šanci a ti ji využili, když útočník Meduna postupoval sám na brankáře Postla a nedal mu šanci. Běžela sotva 20. vteřina druhého poločasu. Domácí hráči pak bušili do soupeře, ale vstřelit branku se nepodařilo ani z dalších příležitostí (Aleš Fridrich, David Svoboda).

Na kopačky domácích se začala vkrádat nervozita a s ní nepřesnosti. Patnáct minut před koncem domácí po střídání přeskupili řady. Jiří Berta se z pravé obrany posunul do útoku a Postoloprty dohrávaly na tři útočníky. Tím se ještě zvýšil tlak na obranu Nové Vsi. Vůle a touha po vítězství domácích nakonec přece jen slavily úspěch. Po obléhání branky hostů, kteří posledních deset minut dohrávali o deseti, se v 90. trefil se štěstím David Fleischman a rozhodl, že tři body zůstanou v Postoloprtech.

Postoloprty – Nová Ves 2:1 (1:0)

Branky: D.Fridrich, Fleischman Žluté karty 1 : 4, červené karty 0 : 1, diváků: 120

Sestava Postoloprt: Postl – D. Fridrich – Berta (90. Světlý), Švigár (75. Baláž), Hegr – Lokajíček, Fleischman, A. Fridrich, Zíbrt – Hájek (41. Alberovský), Svoboda.

23.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Stočené tachometry a zapírání majitelů. České autobazary propadly při kontrole

Pohřešovaná Alice Jelínková.

Policie pátrá po 14leté Alici Jelínkové

Studenti si užívají své maturitní plesy

Louny, Žatec, Podbořany - Kulturní dům Zastávka v Lounech i Moskva v Žatci žijí šerpováním, fotografováním i veselou náladou tento i příští víkend, stejné to bude i v únoru.

Jak modelovat chrup? Budoucí zubní technici ukázali, co umí

Ústecký kraj /FOTOGALERIE/- Ústí nad Labem hostilo druhý ročník soutěže Ústecký dent. Zúčastnili se studenti z celé republiky i Německa.

Mezi Louny a Postoloprty nebudou na konci ledna jezdit vlaky

Louny, Postoloprty - Vlaky nahradí ve třech dnech autobusy. Spoje se mohou o několik minut zpožďovat.

Husa bez provázku a výcvik lavinových psů: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 18. a 19. ledna 2018.