Před velmi velkou návštěvou sehráli fotbalisté TJ Nového Sedla v sobotu 21. srpna úvodní domácí utkání v dalším ročníku třetí třídy.

Na jejich zápas proti Holedeči se přišlo odpoledne podívat 220 diváků.

Hrálo se na hřišti v Novém Sedle, které prošlo několikaměsíční rekonstrukcí – fotbalisté si na něm více méně svépomocí a za pomoci tamní věznice vybudovali závlahový systém a nový trávník.

Slavnostní nádech zápasu ale pokazil hned jeho začátek, když se v páté minutě po nechtěném střetu s domácím hráčem zranil holedečský fotbalista Martin Harvánek. Přestože pro zraněného hráče přijela na hřiště sanitka, zdálo se, že zranění by nemuselo být zase tak vážné. Lékaři a jejich odborná vyšetření v žatecké a chomutovské nemocnici ale odhalili zlomeninu třetího a čtvrtého obratle krční páteře. Následovala náročná operace v Ústí nad Labem, kde je nyní M. Harvánek hospitalizován.

„Martina jsem v pondělí v nemocnici v Ústí nad Labem navštívil, snad to s ním bude dobré. Za náš klub jsem mu popřál brzké uzdravení. Je nám jeho zranění líto, není nám to lhostejné,“ sdělil včera Milan Bukovský z TJ Nové Sedlo.