První bod ztratili fotbalisté Havranu Kryry až v VI. kole okresního přeboru, které se hrálo o víkendu.

Naopak první bod konečně uhrál Krásný Dvůr, i když jen bezbrankovou plichtou. Že si ale v tabulce od posledního místa nepomohl, současně rozhodla první podzimní výhra Peruce. Premiérovou prohrou podzimu spadly Cítoliby ze 2. na 4. místo. V tomto kole se hrálo bez červených karet s podprůměrnými návštěvami. Nejvíce fandů přišlo 100 do Cítolib.

Slavětín – Kryry 1:1 (0:0)
Branky Vlast. Chaloupka – M. Plánička, rozhodčí R. Meder, ŽK 1:2, 50 diváků.

Krásný Dvůr – Hříškov 0:0
Sérii porážek konečně přerušili domácí, ale s prvním bodem bylo ke spokojenosti daleko, neboť nedokázali ani jednou skorovat, i když šance měli. Hosté byli nebezpečnější, ale také se neprosadili. Rozhodčí Jurečka napomínal 3:2 a vyloučil hostům Petra Hnilicu před 60 diváky.

Výškov – Černčice B 1:0 (0:0)
Jedinou branku utkání vstřelil dvě minuty před koncem z pokutového kopu František Veverka starší, čímž poslal domácí na 2. místo tabulky. Rozhodčí Trochynčuk napomínal 2:1 před 40 diváky.

Peruc – Blažim 3:2 (1:1)
Nováček se venku ujal vedení gólem Bartka, ale do přestávky vyrovnal Zd. Rytina. Když hosté podruhé vedli, dokázali domácí za poslední čtvrthodinu otočit výsledek na první podzimní vítězství góly Tůmy a opět Zdeňka Rytiny k radosti 80 diváků.

Chlumčany – Vrbno 2:2 (1:2)
Nováček vedl v Chlumčanech po brankách Jar. Chlouby a Hotového, domácím zachránil bod autor obou gólů Michal Petrlík. Rozhodčí Bechynský rozdal ŽK 3:3 před 70 diváky.

Velká Černoc – Blatno 3:1 (0:0)
Hosté stále nemohou výsledkově navázat na loňskou sezonu. O výhru domácích se postaruli dvěma góly Miroslav Junk, 1 Hankocy, za Blatno upravil Koděra. Rozhodčí Filipovský napomínal po jednom hráči před 50 diváky.

Cítoliby – Sedčice 1:3 (0:1)
V utkání o medailovovou pozici v tabulce skorovali za domácí Jan Maier, za hosty Fros, J. Harvánek a Martin Dupaly a domácí utrpěli první podzimní porážku. Rozhodčí Sachr napomínal 2 domácí před návštěvou kola 100 diváků.