Ve fotbalovém OP vyhráli o víkendu hosté čtyři utkání z šesti dohraných.

Velká Černoc – Krásný Dvůr 4:2 (2:0)
Neproměňování šancí bude stát hosty sestup. Branky dávali Martínek, Glöckner, Hassman z pen. a v 90. skoroval 62letý Jiří Skalický(!), za hosty Szikorský a Kozák. Rozhodčí Vokurka, ŽK 4:2, 30 diváků.

Chlumčany – Blažim 1:5 (1:3)
Hosté šli do vedení vlastním gólem Petra Konečného, který skoroval i za domácí na 1:2. O výsledku ale rozhodl třemi brankami Kratochvíl, jeden přidal Katrňák. Řídil Trochymčuk, ŽK 3:2, 20 diváků

Cítoliby – Kryry 0:1 (0:0)
Postupujícím hostům bez hrajícího trenéra Zelinky se příliš nedařilo. Jediný gól vstřelil v 65. Milan Franc po rohovém kopu Gregora. Ten také rozehrával pokutový kop na Pláničku, domácí to ale vystihli a sudí Lapka nechal kopat proti hostům… Utkání sledovalo 50 diváků.

Výškov – Slavětín 4:7 (4:3)
Co bylo domácím platné, že jejich Vl. Holý nastřílel za první poločas 4 branky, když hosté otočili výsledek a jasně vyhráli. Dvakrát se trefil Řeřicha, po gólu dali Nágl, Dandel, Peschel, Dittrich a vlastní (Svoboda). Rozhodčí Trochymčuk, ŽK 2:1, 80 diváků.

Peruc – Černčice B nedohráno pro inzultaci
Nešťastné utkání sehráli hosté, kteří po něm mají blízko k sestupu. Přestože měli mírnou převahu, dostali gól z přímého kopu. Na konci poločasu se po srážce s vlastním bekem zranil na hlavě brankář Klokočník, jehož dres do druhé půle oblékl Beránek. Hosty podržel, ti dokonce otočili vedení dvěma zásahy Jandery (jeden s pomocí obránce). Ale když byl Černčicím v 84. vyloučen za nesportovní chování Hrdlička, napadl údajně asistenta rozhodčího. Hlavní rozh. Meder proto pro inzultaci utkání předčasně ukončil. Případem se bude zabývat STK a DK.

Sedčice – Hříškov 5:0 (1:0)
Hosté přijeli se zpožděním v silně kombinované sestavě se třemi dorostenci v základu. Domácí je proto podcenili, až trenér Plečinda musel v poločase zvýšit hlas. Rozhodlo se až ve druhé části. Branky dávali Fros hlavou, Bauchner z penalty, Šole z přihrávky Dupályho a pak si role vyměnili, a závěrečnou hlavou Vybíral. Rozhodčí M. Šramota, 50 diváků.

Vrbno – Blatno 0:2 (0:0)
V utkání týmů, kterým se na jaře daří, vedli hosté od 60. gólem Z. Machyny z př. kopu a výhru pojistil Alex. Novák po nezištné přihrávce Josefa Kohouta. Domácí v závěru nevyužili ani pokutový kop. Rozhodčí Bázler, 80 diváků.

14. Kr. Dvůr 3 6 15 33:76 15

V tabulce je započítán předpokládaný výsledek Peruc – Černčice B 3:0 (kont.), pokud ho schválí STK.