Podle oficiální tabulky OFS Louny, kterou svaz vydal po skončení okresního přeboru a my uveřejnili v závěru týdne, sestupují poslední Libčeves, 13. Postoloprty B a 12. Výškov.

To však už dnes neplatí!

Sportovně technická komise OFS se musela zabývat námitkou Hříškova proti neoprávněnému startu hráče Davida Koutníka z TJ Výškov (řádně zaregistrován na nesprávné rodné číslo). Podle platné legislativy ČMFS jsou proto všechny zápasy, v kterých nastoupil, řešeny kontumací výsledků ve prospěch soupeřů. Proto dochází v závěrečné tabulce ke změnám.

Poslední tak skončil tým Výškova s pouhými 18 body, na 13. místě je Libčeves s 19 a na 12. Sokol Pátek se 31 body! Postoloprty B jsou ziskem 32 bodů už na nesestupovém 11. místě jen o skore za 10. Hříškovem a 9. Cítoliby s rovněž 32 body.

Provinivší se Výškov čeká ještě další svazový trest. Naopak FK Postoloprty po sestupu svého A mužstva z 1.A třídy dostalo týden po soutěži malý dárek v nečekané záchraně své rezervy v OP.

Přeborníkem okresu s právem postupu do krajské 1.B třídy je FK Blažim, do III. třídy sestupují FK Výškov, AC Libčeves a Sokol Pátek.