2. kolo

Dobroměřice B – Chlumčany (21.08. 17:00)
Velká Černoc – Zeměchy (20.08. 17:00)
Dubany – Blažim (20.08. 17:00)
Černčice B – Peruc (21.08. 17:00)
Kryry B – Lenešice (21.08. 10:30)
Výškov – Podbořany (20.08. 17:00)
Kozly – Slavětín (20.08. 17:00)

3. kolo

Dobroměřice B – Slavětín (28.08. 17:00)
Podbořan – Kozly (27.08. 17:00)
Lenešice – Výškov (27.08. 17:00)
Peruc – Kryry B (27.08. 17:00)
Blažim – Černčice B (27.08. 17:00)
Zeměchy – Dubany (27.08. 17:00)
Chlumčany – Velká Černoc (27.08. 17:00)

4. kolo

Dobroměřice B – Velká Černoc (4.09. 17:00)
Dubany – Chlumčany (3.09. 17:00)
Černčice B – Zeměchy (4.09. 17:00)
Kryry B – Blažim (4.09. 10:30)
Výškov – Peruc (3.09. 17:00)
Kozly – Lenešice (3.09. 17:00)
Slavětín – Podbořany (3.09. 17:00)

5. kolo

Podbořany – Dobrom. B (10.9. 17:00)
Lenešice – Slavětín (10.9. 17:00)
Peruc – Kozly (10.9. 17:00)
Blažim – Výškov (10.9. 17:00)
Zeměchy – Kryry (10.9. 17:00)
Chlumčany – Černčice B (10.9. 17:00)
V. Černoc – Dubany (10.9. 17:00)

6. kolo

Dobroměřice B – Dubany (18.9. 16:30)
Černčice B – Velká Černoc (18.9. 16:30)
Kryry B – Chlumčany (18.9. 10:30)
Výškov – Zeměchy (17.9. 16:30)
Kozly – Blažim (17.9. 16:30)
Slavětín – Peruc (17.9. 16:30)
Podbořany – Lenešice (17.9. 16:30)

7. kolo

Lenešice – Dobrom. B (24.9. 16:30)
Peruc – Podbořany (24.9. 16:30)
Blažim – Slavětín (24.9. 16:30)
Zeměchy – Kozly (24.9. 16:30)
Chlumčany – Výškov (24.9. 16:30)
V. Černoc – Kryry B (24.9. 16:30)
Dubany – Černčice B (24.9. 16:30)

8. kolo

Dobroměřice B – Černčice B (2.10. 16:00)
Kryry B – Dubany (2.10. 10:30)
Výškov – Velká Černoc (1.10. 16:00)
Kozly – Chlumčany (1.10. 16:00)
Slavětín – Zeměchy (1.10. 16:00)
Podbořany – Blažim (1.10. 16:00)
Lenešice – Peruc (1.10. 16:00)

9. kolo

Peruc – Dobroměřice B (08.10. 16:00)
Blažim – Lenešice (08.10. 16:00)
Zeměchy – Podbořany (08.10. 16:00)
Chlumčany – Slavětín (08.10. 16:00)
Velká Černoc – Kozly (08.10. 16:00)
Dubany – Výškov (08.10. 16:00)
Černčice B – Kryry B (09.10. 16:00)

10. kolo

Dobroměřice B – Kryry B (16.10. 15:30)
Výškov – Černčice B (15.10. 15:30)
Kozly – Dubany (15.10. 15:30)
Slavětín – Velká Černoc (15.10. 15:30)
Podbořany – Chlumčany (15.10. 15:30)
Lenešice – Zeměchy (15.10. 15:30)
Peruc – Blažim (15.10. 15:30)

11. kolo

Blažim – Dobroměřice B (22.10. 15:30)
Zeměchy – Peruc (22.10. 15:30)
Chlumčany – Lenešice (22.10. 15:30)
Velká Černoc – Podbořany (22.10. 15:30)
Dubany – Slavětín (22.10. 15:30)
Černčice B – Kozly (23.10. 15:30)
Kryry B – Výškov (23.10. 10:30)

12. kolo

Dobroměřice B – Výškov (30.10. 14:30)
Kozly – Kryry B (29.10. 14:30)
Slavětín – Černčice B (29.10. 14:30)
Podbořany – Dubany (29.10. 14:30)
Lenešice – Velká Černoc (29.10. 14:30)
Peruc – Chlumčany (29.10. 14:30)
Blažim – Zeměchy (29.10. 14:30)

13. kolo

Zeměchy – Dobroměřice B (5.11. 14:00)
Chlumčany – Blažim (5.11. 14:00)
Velká Černoc – Peruc (5.11. 14:00)
Dubany – Lenešice (5.11. 14:00)
Černčice B – Podbořany (6.11. 14:00)
Kryry B – Slavětín (6.11. 10:30)
Výškov – Kozly (5.11. 14:00)

1. kolo

Kozly – Dobroměřice B (12.11. 14:00)
Slavětín – Výškov (12.11. 14:00)
Podbořany – Kryry B (12.11. 14:00)
Lenešice – Černčice B (12.11. 14:00)
Peruc – Dubany (12.11. 14:00)
Blažim – Velká Černoc (12.11. 14:00)
Zeměchy – Chlumčany (12.11. 14:00)