Fotbalisté Cítolib vedou po dvou kolech tabulku okresního přeboru. Mají plný počet bodů a skóre 13:0. Zajímavostí jsou zatím nevyrovnané výkony Krásného Dvora, který před týdnem porazil Slavětín 10:1, teď prohrál právě s Cítoliby 0:8. Velkou zásluhu na vítězství Cítolib měl Lukáš Müller, který dal do sítě Krásného Dvora pět branek.

Dobroměřice B - Blatno 3:4 (0:3)

Hosté vedli v poločase o tři branky, když se dvakrát trefil Josef Kohout a Pavel Peter si dal vlastní branku. V 54. minutě zvyšoval Miroslav Krajňák už na 0:4. Domácí pak zabrali, trefili se za ně Milan Pšigrocký, David Miraj a na 3:4 snižoval v 79. minutě Karel Sainer, ze zápasu bylo zase drama. Vyrovnání ale už nepřišlo.
Rozhodčí: Janouš Miroslav, Jetenský Josef; 30 diváků

Lenešice - Blažim 2:0 (0:0)

O výhře domácích rozhodli ve druhém poločase Karel Doležal a Aleš Sadílek.
Rozhodčí: Štafa Pavel, Bechynský Tomáš; 48 diváků

Peruc - Žiželice 2:0 (1:0)

První výhru Peruce v letošní sezoně zařídil dvěma góly Michal Peterka. Trefil se ve 25. a 76. minutě.
Rozhodčí: Vaic Zdeněk, Kučera Josef; 60 diváků

Slavětín - Černčice 0:4 (0:3)

Slavětínu to zatím nejde, potvrdil to i sobotní zápas s Černčicemi. Ty rozhodly prakticky už v prvním poločase, když se během šesti minut dvakrát trefil Petr Vild. Minutu před pauzou zvýšil Tomáš Hlinka, který v 74. minutě svým druhým gólem dal výsledku definitivní podobu.
Rozhodčí: Šebetka Jan, Vysočanský David; 100 diváků

Cítoliby - Krásný Dvůr 8:0 (3:0)

Domácí Lukáš Müller dal pět branek, dvě v prvním a tři v druhém poločase. Po jednom gólu přidali Martin Janoušek, Jan Maier a Ladislav Horváth.
Rozhodčí: Vokurka Ivan, Šebek Václav; 50 diváků

Vroutek B - Pan. Týnec 2:4 (1:2)

Za domácí se trefili Libor Klíč a Jan Kukla, o výhře hostů rozhodly branky Jiřího Forgače, Vladimíra Pecinky, Ladislava Kuchaříka a Tomáše Houdy.
Rozhodčí: Hamáček Václav, Bláha Svatopluk, Svoboda Evžen; 50 diváků

Výškov - Lubenec 1:1 (1:0)

Domácí poslal do vedení Kamil Dufek, za hosty ve druhém poločase vyrovnal Karel Zukal.
Rozhodčí: Hanzal Jan, Hynek Jan; 50 diváků