Z těch utkání, která se odehrála, patřilo k těm nejzajímavějším sousedské derby Chlumčany - Černčice. Krásný Dvůr kvůli zpackané první půli utkání s Lenešicemi přišel o první místo v tabulce. V Peruci domácí dvakrát dotahovali, nakonec rozhodli o svém vítězství brankou v poslední minutě.

Chlumčany - Černčice 0:2 (0:1)

Skóre utkání před velmi početnou diváckou kulisou otevřel ve 27. minutě kapitán hostů Zdeněk Šus, v 66. minutě přidal jejich druhý gól Jiří Seifert.
Rozhodčí: Bechynský; ŽK 1:1; Diváci: 150

Krásný Dvůr - Lenešice 3:5 (0:5)

Na hřiště dosud vedoucího týmu okresního přeboru Krásného Dvora přijely Lenešice a domácí fanoušci se nestačili divit. Po brankách Karla Dittricha, Tomáše Hlinky a Františka Kuceje vedli hosté po dvaceti minutách hry už 3:0. A do poločasu přidali ještě další dva góly, o které se postarali opět Karel Dittrich a František Kucej. Domácí v poločase vystřídali dva hráče, ale skóre se jim už podařilo jen zkorigovat třemi brankami. Trefili se Stanislav Barták, z penalty Jaromír Trávníček a v poslední minutě opět Barták.
Rozhodčí: Smreček; ŽK 0:2; Diváci: 50

Peruc - Výškov 3:2 (1:2)

Zajímavé utkání se hrálo také v Peruci. Výškovský Ondřej Čvančara poslal hosty do vedení už ve třetí minutě, záhy ale vyrovnal 41letý Roman Sekula. Těsně před pauzou poslal znovu hosty do vedení svým druhým gólem Čvančara. V druhé půli hosté dlouho drželi vedení, až v 79. minutě Lukáš Linhart vyrovnal a o vítězství domácích rozhodl v 90. minutě Milan Kratina.
Rozhodčí: Černý; ŽK 1:2; Diváci: 40

Cítoliby - Žiželice 1:4 (0:2)

Překvapení se zrodilo také v Cítolibech, které držely před zápasem se Žiželicemi druhé místo v tabulce. Hosté je zaskočili, ve 13. minutě se trefil Jan Blacha a ve 24. Josef Švejda. Na začátku druhé půle sice snížil Pavel Zandal, to bylo ale ze strany domácích vše. Naopak Martin Veselý a Pavel Zuščík přidali do sítě domácích další dvě branky.
Rozhodčí: Bechynský; ŽK 3:1; Diváci: 40

Nejlepší střelci:
8 - Stanislav Barták (Kr. Dvůr)
6 - Karel Dittrich (Lenešice)
5 - Michal Košín (Chlumčany), Lukáš Bandry (Kozly)
4 - Ladislav Kestřánek (Žiželice), Josef Hrnčíř (Černčice), Ondřej Čvančara (Výškov), Lukáš Müller (Cítoliby), Josef Švejda (Žiželice), Tomáš Walter (Výškov), Zdeněk Kušnir (Lenešice), Lukáš Linhart (Peruc), Miroslav Krajňák (Blatno)

Fotbalová tabulka